Obecny czas: 20 Kwi 2024, 04:13


Witamy Bryana!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 25 Maj 2011, 19:47

Ewa napisał(a):Kochani Badfani!

Jak mi przekazał Michał, Agencja Prestige MJM dała nam zielone światło dla organizacji naszej akcji powitalnej dla Bryana oraz pełną swobodę przy wyborze pozostałych gadżetów powitalnych. Ostatecznie do piątku nasza akcja musi nabrać konkretnych już kształtów, dlatego też najwyższy czas na skrystalizowanie naszych pomysłów.

1. Pierwszym pomysłem, jaki pojawił się na forum jest pomysł zaśpiewania Bryanowi "stuningowanej" wersji "I'll always be right there". Karola, jedna z fanek, wykonała własną wersję tej piosenki. Znajdziecie ją poniżej w linku.

(...)
- kiedy ostatecznie wchodzimy z naszą piosenką? Czy jest to po pierwszej piosence, jak już sugerowały dziewczyny, czy rzeczywiście jest na najlepszy z wszystkich momentów?

- czy Prestige MJM wyrazi zgodę na zamieszczenie tekstu piosenki na telebimie? (i jest to raczej pytanie do Michała)
- czy na scenie będzie osoba, coś w rodzaju prezentera, czy animatora, która będzie zapowiadać wykonawców i która mogłaby też poinformować ze sceny o akcji?


Moim zdaniem, jesli będzie jakiś animator, który da znak, w stylu, że "zaraz wejdzie na scenę", "powitajcie go" (no i będzie telebim z tekstem)... to na samo wejście jest dobry moment, przed pierwsza piosenką.

Ewa napisał(a):2. Pojawił się pomysł Magdaleny z piłkami plażowymi, które sam Bryan wykorzystuje podczas swojego koncertu. Padła propozycja, aby piłki te zasponsorowała nam Agencja, głównie dlatego, aby na piłkach mogło być umieszczone logo Prestige MJM. Dziewczyny pisały maile w tej sprawie do Agencji, ale nie wiem czy dostały już konkretną odpowiedź, dlatego niech napiszą. co wiedzą.
Myślę, że pomysł ten można kontynuować. Jeśli piłki te będą cały czas odbijane podczas koncertu, myślę, że wystarczy kilka takich piłek. Również tutaj poproszę o zdanie Michała.

Dokładnie też tak myślę - kilka w publiczości, na płycie/płytach, by sobie swobodnie sie odbijały i widoku nie zasłaniały to będzie bardzo dobre!

Ewa napisał(a):3. Jako trzeci jest pomysł z balonikami. Pierwsza koncepcja zakładała, aby każdy z fanów miał jeden balonik: fani na trybunach czerwone baloniki, a fani na płycie - białe. Jednakże pojawiło się wiele krytycznych głosów, głownie chodziło o zasłanianie widoku osobom z przodu. Dlatego też pojawiła się inna propozycja, aby z baloników utworzyć napisy: najpierw ustalamy co chcemy napisać, jakie slowa przekazać Bryanowi, a potem na każdym baloniku piszemy po jednej literce i składamy zdanie z tych baloników mniej więcej w jednym rzędzie. Pozostaje nam rozważyć te propozycje i podjąć decyzje.

Podobnie jak przedmówczyni, uważam, że za dużo śmieci , zamętu i zasłaniania widoku byłoby z balonikami - no i mega nieekologiczne by to było - pękające balony, pozostawiające śmieci.. nie mkożna tego zrobić żużlowcom z Rybnika!
Ewa napisał(a):4. Pomysł z rozświetleniem stadionu różnymi gadżetami typu telefony komórkowe. Myślę, że każdy będzie miał przy sobie "komórkę", więc pomysł ten nie wymaga specjalnego wkładu, a na pewno sprawdzi się przy balladach, chociażby "Everything I do".

Jestem za - ballady rozświetlić - tyle , ze moja przedpotopowa Nokia, z przedpotopowym, zielonym ekranem, zupełnie się nie nada (co najwyżej może najbliższych mi sąsiadów rozbawić ;), ale to tylko mój problem ;)

No i koszulka z podpisami - jestem bardzo za! Rozumiem, że podpisy byłyby zbieranie pod główną bramą?

To tyle ode mnie a co reszta na to ?
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Fiorella » 26 Maj 2011, 08:39

Mi też najbardziej podoba się pomysł z koszulką i piłki plażowe. Czy z tymi piłkami to będzie coś podobnego jak na koncercie w Irlandii (Slane Castle)? Tyle, że tam to Bryan ze sceny rzucał, ale gdyby było ich więcej krażących po stadionie byłoby ciekawie.
Fiorella
 
Posty: 17
Rejestracja: 12 Mar 2011, 22:24

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 26 Maj 2011, 12:12

A wiadomo już może co z niedzielą? Będzie coś na rynku rybnickim?
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 26 Maj 2011, 18:53

mendosita napisał(a):A wiadomo już może co z niedzielą? Będzie coś na rynku rybnickim?

Decyzja w sprawie przedbiegów koncertowych Michała już zapadła i jest ona chyba już ostateczna, ale w tej sprawie niech się oficjalnie wypowie Michał.
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 26 Maj 2011, 18:55

Ewa napisał(a):Decyzja w sprawie przedbiegów koncertowych Michała już zapadła i jest ona chyba już ostateczna, ale w tej sprawie niech się oficjalnie wypowie Michał.



To domyślam się, że nici z niedzieli...
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 26 Maj 2011, 19:06

Odnośnie wszystkich spraw koncertowych, to proponuję poczekać na wypowiedź Michała. Jak na razie proszę nie snuć żadnych domysłów :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 26 Maj 2011, 19:08

Ewa napisał(a):Odnośnie wszystkich spraw koncertowych, to roponuję poczekać na wypowiedź Michała. Jak na razie proszę nie snuć żadnych domysłow :)


Ok, czyli zostawiasz mi iskierkę nadziei ;) Czekam na Michała
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 27 Maj 2011, 10:18

Michale, wiesz o co proszę.....
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez MichalStencel » 28 Maj 2011, 11:38

Dwa miesiące trwały moje rozmowy ze sponsorami przedbiegów na rybnickim rynku. Nie chciałem, by odbyło się to w innym miejscu, dlatego, że Rynek ma niepowtarzalny klimat. Niestety, pomysł ostatecznie upadł.
Jednym z głownych sponsorów wydarzenia, miał być jeden z browarów. To z kolei oznaczało, że na dwa dni z rynku znikają WSZYSTKIE ogródki piwne lokali znajdujących się na nim. Nie jest to możliwe, gdyż restauratorzy chcieliby ogormnych odszkodowań za 2 stracone dni. Poza tym, jajkowiek by tam nie było, nie ma ansolutnie ŻADNEJ możliowści technicznej, by te ogórdki i inne urządzenia gastronomiczne były na te dwa dni usunięte, gdyż zwyczajnie nie ma na to miejsca. Nie jest możliwe zorganizowanie tej imprezy zatem na rynku, a bardzo zależało mi na tym, by tak było. Osobną kwestią jest jednak też to, że będąc w kontakcie z agencjami, któe organizują wielkie koncerty gwiazd, w zgodnej opinii uznano, że tego typu "miasteczka" przedkoncertowe cieszą się bardzo małym zaintersowaniem.

Zatem mimo szcsercyh chęci i daleko posuniętych rozmów, imprezy na rynku nie będzie.

Pozdrawiam
Michał Stencel- pomysłodawca koncertu
tel.kom. 600423944
michalstencel@o2.pl
MichalStencel
 
Posty: 26
Rejestracja: 26 Lut 2011, 09:19
Miejscowość: Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 28 Maj 2011, 18:16

MichalStencel napisał(a):Dwa miesiące trwały moje rozmowy ze sponsorami przedbiegów na rybnickim rynku. Nie chciałem, by odbyło się to w innym miejscu, dlatego, że Rynek ma niepowtarzalny klimat. Niestety, pomysł ostatecznie upadł.
Jednym z głownych sponsorów wydarzenia, miał być jeden z browarów. To z kolei oznaczało, że na dwa dni z rynku znikają WSZYSTKIE ogródki piwne lokali znajdujących się na nim. Nie jest to możliwe, gdyż restauratorzy chcieliby ogormnych odszkodowań za 2 stracone dni. Poza tym, jajkowiek by tam nie było, nie ma ansolutnie ŻADNEJ możliowści technicznej, by te ogórdki i inne urządzenia gastronomiczne były na te dwa dni usunięte, gdyż zwyczajnie nie ma na to miejsca. Nie jest możliwe zorganizowanie tej imprezy zatem na rynku, a bardzo zależało mi na tym, by tak było. Osobną kwestią jest jednak też to, że będąc w kontakcie z agencjami, któe organizują wielkie koncerty gwiazd, w zgodnej opinii uznano, że tego typu "miasteczka" przedkoncertowe cieszą się bardzo małym zaintersowaniem.

Zatem mimo szcsercyh chęci i daleko posuniętych rozmów, imprezy na rynku nie będzie.

Pozdrawiam


Co za kicha :( A.. może dałoby sie namówić którys z lokali, który ma jakies ekrany, by tam puścili np Slane - i takie malutkie przedbieżki by były?
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 29 Maj 2011, 06:42

Czułam, że tak będzie.

:(
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 01 Cze 2011, 12:05

Michaś, odezwij się.......
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez madzialenna » 02 Cze 2011, 11:35

dbadfan napisał(a):Co za kicha :( A.. może dałoby sie namówić którys z lokali, który ma jakies ekrany, by tam puścili np Slane - i takie malutkie przedbieżki by były?


bardzo dobry pomysł i myślę, że bardzo prosty do zrealizowania. wiem, że są na rybnickim rynku lokale z takimi ekranami, więc warto by było coś z tym zrobić :) ktoś się tym zajmie? myślę, że wystarczyłoby aby któryś z fanów z Rybnika się przeszedł i dowiedział...nie trzeba w to angażować Prestige ani Michała...chyba, że jest chętny? :)
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kudlaty1987 » 05 Cze 2011, 20:09

A jakbyśmy przywitali Go koszulkami z jego wizerunkiem. Wyobrażacie to sobie? cały tlum z twarzą Bryana na piersi. http://twojsklep.cupsell.pl/produkty/30230-bryan.html
kudlaty1987
 
Posty: 16
Rejestracja: 05 Cze 2011, 20:04

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Wicked » 05 Cze 2011, 20:59

To może fajnie wyglądać na zdjęciach przed wejściem, ale na koncercie nie będzie nic widać ;)
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kudlaty1987 » 05 Cze 2011, 21:01

Co nie zmienia faktu że mogłoby to fajnie wwyglądać :) napewno łatwiej było by nam się zintegrować, rozpoznac w tłumie pomiędzy mieszkancami
kudlaty1987
 
Posty: 16
Rejestracja: 05 Cze 2011, 20:04

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 05 Cze 2011, 21:26

Hmmm... widzę, że niu nie wrzucił tego, co Michał na facebooku na swoim profilu, zamieścił (a wiem, że tu nie wszyscy zfejsubukowani ;), to zacytuję go (http://www.facebook.com/?ref=home#!/pro ... 0435653031): "WAŻNE: 1. I`ll always be right here śpiewamy po pierwszej piosence Bryana, 2. KAŻDY bierze na koncert maskotkę, potem rzucimy je wszystkie na scenę. Maskotka OBOWIĄZKOWO. Odliczamy z niecierpliwościa, jeszcze parę dni..."
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kudlaty1987 » 05 Cze 2011, 21:47

Koszulki fajniejsze
kudlaty1987
 
Posty: 16
Rejestracja: 05 Cze 2011, 20:04

Re: Witamy Bryana!

Postprzez chrisoporanku » 06 Cze 2011, 05:03

nie no maskotki na koncercie rockowym - sweetaśnie, może jeszcze kwiatki....
Awatar użytkownika
chrisoporanku
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Maj 2011, 14:36
Miejscowość: Kępno

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 06 Cze 2011, 11:18

dbadfan napisał(a): KAŻDY bierze na koncert maskotkę, potem rzucimy je wszystkie na scenę. Maskotka OBOWIĄZKOWO.


A jak ktoś będzie na płycie B? To ta maskotka nie doleci dalej, jak do sektora A.... Tak samo z trybun.
Trochę głupi pomysł moim zdaniem.
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron