Obecny czas: 19 Kwi 2024, 22:47


Witamy Bryana!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Witamy Bryana!

Postprzez colaaa0 » 08 Cze 2011, 14:52

BADfani a wiecie może co z aparatami? Czy można wnieść?
colaaa0
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 Kwi 2011, 14:38

Re: Witamy Bryana!

Postprzez samara » 08 Cze 2011, 16:02

Ja też uważam, że te maskotki to zły pomysł. Skupmy się na jednej rzeczy (czyli piosence) i po prostu zróbmy to jak najlepiej, Bryan na pewno to doceni ;)

colaaa0 napisał(a):BADfani a wiecie może co z aparatami? Czy można wnieść?

Regulamin imprezy :
3. Organizator zastrzega sobie również prawo do odmowy wniesienia na teren imprezy oraz użycia w trakcie imprezy aparatu fotograficznego, kamery lub innego rodzaju sprzętu nagrywającego audio-video.
Ja wolałabym nie ryzykować z tym aparatem.
samara
 
Posty: 8
Rejestracja: 04 Mar 2011, 20:48

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kas » 08 Cze 2011, 16:11

myślę, że to raczej chodzi o aparaty z dużymi obiektywami i o kamery... a zwykłe cyfrówki powinny być dopuszczalne... jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby mi zabrano aparat na BA :) a poza tym to grunt to dobra skrytka (czyt. majtki, po których nikt nie będzie grzebał hehheh) :P
kas
 
Posty: 44
Rejestracja: 17 Lut 2011, 11:26

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 08 Cze 2011, 17:33

Mam nadzieję, że zwykłe aparaty będą dozwolone.

PS. Scena się już buduje, stoi szkielet z rusztowań :)
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 08 Cze 2011, 18:21

twisterv napisał(a):Witajcie.
Pozwolę sobie dołączyć się do tej dyskusji. Wydaje mi się że jest już za mało czasu aby wymyślać nowe , często dosyć "dziwne" pomysły.
Proponuje zostać przy piosence która śpiewamy na samym początku na przywitanie + oświetlić cały stadion czym tylko mamy - latarki, telefony etc. Myślę że Bryanowi będzie miło, nie zarzucimy całej sceny maskotkami, które jak sądzę nie wszystkie dolecą gdzie trzeba i zostawimy po sobie tylko bałagan...

Podsumowując :
1. piosenka na początku (uczymy się tekstu)
2. światełka podczas ballad - tu nie trzeba wielkich przygotowań a efekt murowany


Nie zmieniajcie już nic pls... bądźmy rozsądni i trzymajmy się tej wersji!
Do dzieła!

pozdr.
i do zobaczenia na koncercie


I bardzo dobrze gadasz ;) Tak a propos... Michał chyba zapomniał, że nie wszyscy są "zfejsbukowani" i nie wrzucił tego tutaj - więc - jak juz cytowałam - piosenka nasza jest po PIERWSZEJ piosence Bryana - czyli.. wracamy do.. początku.. czyli "nie dać zaśpiewac mu drugiej piosenki".
Dla powtórki, przypominam wykonanie Karoli: http://karola2210.wrzuta.pl/audio/5c2ZC ... _wykonanie

Do zoBAczyska! :)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Wicked » 08 Cze 2011, 18:44

Dobra, dobra, aparatów teoretycznie nie można wnosić na żaden koncert, a zawsze mnóstwo ludzi je ma. Po prostu trzeba go zakamuflować 8-)
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 08 Cze 2011, 18:53

Wicked napisał(a):Dobra, dobra, aparatów teoretycznie nie można wnosić na żaden koncert, a zawsze mnóstwo ludzi je ma. Po prostu trzeba go zakamuflować 8-)

Cytując, z pamięci, regulamin to tam nie ma napisane, że nie wolno - tam jeno pisze, że "organizator MOŻE nie wpuścić z aparatem" ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Wicked » 08 Cze 2011, 18:57

O, to nawet mniej restrykcyjnie niż w Stodole ;p To tym bardziej.
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Prasnaleq » 08 Cze 2011, 18:57

A Bryan na 100% nie zaśpiewa jako pierwszej piosenki "i'll always be right there"? Jeśli głupie pytanie to przepraszam :D
Prasnaleq
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 Mar 2011, 14:46

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 08 Cze 2011, 19:02

mendosita napisał(a):Mam nadzieję, że zwykłe aparaty będą dozwolone.

PS. Scena się już buduje, stoi szkielet z rusztowań :)


Myślę, że dopóki nie wkroczysz z aparatem z obiektywem długości circa 1m. to nikt Ci nie przeszkodzi ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 08 Cze 2011, 19:03

Prasnaleq napisał(a):A Bryan na 100% nie zaśpiewa jako pierwszej piosenki "i'll always be right there"? Jeśli głupie pytanie to przepraszam :D


On tego nie gra na koncertach... a jak zrobi wyjątek, to my dokończymy po swojemu, no nie? ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Prasnaleq » 08 Cze 2011, 19:06

No to okay :)
A co z reguły gra? Pierwszy koncert-trzeba się jakoś przygotować :D
Prasnaleq
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 Mar 2011, 14:46

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 08 Cze 2011, 19:23

Prasnaleq napisał(a):No to okay :)
A co z reguły gra? Pierwszy koncert-trzeba się jakoś przygotować :D

Co zagra, tego Ci nie powiem, bo to zawsze jest pewna niewiadoma, ale jest kilka możliwych pewniaków:

Everything I do.., Summer of 69, Straight from the heart, pewnie zaserwuje nam coś z WUTN Anniversary Tour (o everything już pisałam, a pewnie "Can't stop this thing...; All I want is you...house arrest, thought I'd died &gone to heaven?), może Blues jam a jeśli nie to pewnie Night to remember, pewnie run to you, Open road też sporo grywał na koncertach, na bank When You're Gone z jedna z nas ;), pewnie "walk on by" i tak sobie mogę gdybać dalej...może 18till I die, może coś z Bare Bones Tour np "I still miss you... a little bit", może "you've been a friend to me" albo "It ain't a party..."...?
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kas » 08 Cze 2011, 19:39

to zależy, jak zaczną koncert - czy pełną parą czy akustycznie sam bry.
ja obstawiam jedną z poniższych:
there will never
can't stop
back to you

chyba najczęściej im się te zdarzały na początku... ale zobaczymy :D ja myślę, że ta trasa będzie małym testem przed trasą 20.rocznicy WUTN zimą... :) i muzycznie i organizacyjnie (scena, wybiegi itd.)
kas
 
Posty: 44
Rejestracja: 17 Lut 2011, 11:26

Re: Witamy Bryana!

Postprzez cstarling » 08 Cze 2011, 20:08

witam BAdfanów!

dawno już nie pisałam...właściwie, to przeglądając ostatnie kilka stron tego wątku troszkę się pogubiłam.
tzn. wiem, co i jak, jeżeli chodzi o piosenkę i o "świecidełka" :) ale...
co do maskotek-z całym szacunkiem dla fankiBA-pomysł chyba nie wypali. nie ma zbyt dużego entuzjazmu, poza tym, gdyby ktoś wpadł na ten pomysł trochę wcześniej, może lepiej by udało się to zorganizować. A teraz, to już chyba trochę "po nie w czasie"...
Myślę, że Bry doceni to, że sami od siebie, od serca, zaśpiewamy mu jego piosenkę, wszyscy razem-zgrani i uśmiechnięci :) no i to, że na balladach będzie odpowiedni klimat (telefony itp) :) I uważam, że lepiej byłoby przed samym koncertem unikać już jakichkolwiek konfliktów i konfrontacji, a lepiej przygotować się do koncertu (to już ZA 5 DNI!!!) :)
Myślę, że najlepszą zachętą dla Bryana (by znowu zechciał powrócić do Polski-niedługo) będą nasze dobre humory, uśmiechy na twarzach, znajomość tekstów i wspaniała zabawa-a wszystkie "akcje" będą tylko dopełnieniem dla całego wydarzenia.

co Wy na to?
pozdrawiam i do zobaczenia :)
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Witamy Bryana!

Postprzez FankaBA » 08 Cze 2011, 20:23

MOŻE KTOŚ NAPISAĆ, KIEDY ŚPIEWAMY "I'LL ALWAYS BE THERE" ?
Zawsze i wszedzie Bryan Adams najlepszy bedzie!
FankaBA
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 Lut 2011, 00:32

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 08 Cze 2011, 20:29

FankaBA napisał(a):MOŻE KTOŚ NAPISAĆ, KIEDY ŚPIEWAMY "I'LL ALWAYS BE THERE" ?

Po pierwszej piosence Bryana
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez FankaBA » 08 Cze 2011, 21:45

dziękuję:)
Zawsze i wszedzie Bryan Adams najlepszy bedzie!
FankaBA
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 Lut 2011, 00:32

Re: Witamy Bryana!

Postprzez bafan1990 » 08 Cze 2011, 22:25

Może jeszcze się trafić "How do you feel tonight", bo na koncertach w Indiach w lutym było grane często ;)

A na kawałki z Waking Up The Neighbours też czekam z utęsknieniem ;)
bafan1990
 
Posty: 33
Rejestracja: 26 Lut 2011, 18:13

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Szarka » 09 Cze 2011, 07:35

cstarling napisał(a):witam BAdfanów!

dawno już nie pisałam...właściwie, to przeglądając ostatnie kilka stron tego wątku troszkę się pogubiłam.
tzn. wiem, co i jak, jeżeli chodzi o piosenkę i o "świecidełka" :) ale...
co do maskotek-z całym szacunkiem dla fankiBA-pomysł chyba nie wypali. nie ma zbyt dużego entuzjazmu, poza tym, gdyby ktoś wpadł na ten pomysł trochę wcześniej, może lepiej by udało się to zorganizować. A teraz, to już chyba trochę "po nie w czasie"...
Myślę, że Bry doceni to, że sami od siebie, od serca, zaśpiewamy mu jego piosenkę, wszyscy razem-zgrani i uśmiechnięci :) no i to, że na balladach będzie odpowiedni klimat (telefony itp) :) I uważam, że lepiej byłoby przed samym koncertem unikać już jakichkolwiek konfliktów i konfrontacji, a lepiej przygotować się do koncertu (to już ZA 5 DNI!!!) :)
Myślę, że najlepszą zachętą dla Bryana (by znowu zechciał powrócić do Polski-niedługo) będą nasze dobre humory, uśmiechy na twarzach, znajomość tekstów i wspaniała zabawa-a wszystkie "akcje" będą tylko dopełnieniem dla całego wydarzenia.

co Wy na to?
pozdrawiam i do zobaczenia :)


Zgadzam się w 1000 procentach :)
Szarka
 
Posty: 19
Rejestracja: 03 Kwi 2011, 20:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron