Obecny czas: 20 Kwi 2024, 10:19


Media o koncercie :)

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Media o koncercie :)

Postprzez BasiaK » 16 Cze 2011, 09:27

Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Media o koncercie :)

Postprzez mendosita » 16 Cze 2011, 11:16

Artykuł fajny, tyle tylko, że Run to you było z zespołem, nie akustycznie.
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik


Re: Media o koncercie :)

Postprzez dbadfan » 18 Cze 2011, 17:55

mendosita napisał(a):http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,9778735,Bryan_Adams_zagral_w_Rybniku__Tlumow_nie_bylo__FOTO_.html

Co za kretyn to pisał, czy on tam w ogóle był??
l

Nie przestaję sie zastanawiać, czy to pisała ta sama osoba, która z nami była, z nami rozmawiała i tak, niby profesjonalnie, wszystko notowała... Porażka...
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Media o koncercie :)

Postprzez dbadfan » 18 Cze 2011, 18:10

mendosita napisał(a):
hereiam napisał(a):Aaaa moze Bryan zaspiewal "All for love " i "Have you ever really loved...",o ktorych pisal TVN24,tylko my spalysmy w tym czasie :lol: :lol: :lol:


Chyba wszyscy po prostu odpłynęli w czasie, gdy grał te piosenki i dlatego nic nie pamiętamy. Zbiorowa amnezja ;)

Ja wiem, że artykuł o koncercie to nie jest temat z górnej półki (tzn dla mnie jest, ale wiadomo, że my tutaj jesteśmy odjechani na tym punkcie), ale jednak minimum solidności i rzetelności należało w to włożyc, moim zdaniem.


Tak jak mówisz... kurde... to ja aż tak bardzo odjechałam, że mojej ukochanej "Have you ever..." i "all for love" nie pamiętam... Jezu, ale musiałam mieć haja ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Media o koncercie :)

Postprzez dbadfan » 18 Cze 2011, 18:19

reckless napisał(a):A jak wyglądała organizacja koncertu? Wszystkie wejścia były dobrze oznakowane? Bramkarze sprawdzali dokładnie każdego. Podobno były jakieś "kwiatki" z trybunami VIP-owskimi.


1. W mediach wydrukowali mapę wejść, czekaliśmy pod wejściem na płyte A, sporo godzin , co chwilę upewnialiśmy się u ochroniarzy, ludzi z organizacjio czy to równorzędne wejście z drugim/ Na dwie godziny przed otwarciem bram cos im się odmieniło i wysłali ochroniarza, by nam powiedział, że jednak musimy być po niemal drugiej stronie stadionu
2. Ponoć trybuny VIPowskie przetrzepywali i sie czepiali wszystkiego - ja biegnąc na płytę mogłabym równie dobrze finke w kieszeni mieć - nikt tego nie sprawdzał
3. Jak sie zorientowali, że bilety nie poszły jednak... to wpuscili ludzi z trybun na płytę B, co by nie wyglądało goło - tyle co ja zauważyłam i tyle co mi jest wiadomym!
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Ewa » 18 Cze 2011, 18:32

vanora13 napisał(a):
mendosita napisał(a):http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,9778735,Bryan_Adams_zagral_w_Rybniku__Tlumow_nie_bylo__FOTO_.html

Co za kretyn to pisał, czy on tam w ogóle był??


No jak widać wszystkim, którzy jednak byli na koncercie gdzieś umknęło wspólne śpiewanie piosenki dla Bryana. :/
A może to było oszustwo i prawdziwy koncert był gdzie indziej?
Grrr... Ale tak serio... Jak można pisać o czymś, o czym właściwie nie ma się pojęcia!?

Jak pani redaktor z nami rozmawiała wydawało się, że skrzętnie notuje to z dziewczynami mówiłyśmy. Mimo to pojawiło się naprawdę wiele rzeczy nieprawdziwych. Zostały przekrecone nasze nazwiska, co niektórym z nas Rybnik był już znany wcześniej itp. Owszem, mówiłyśmy, że planujemy zaśpiewać Bryanowi piosenkę i ponieważ ja z dbadfanem miałyśmy maskotki, mówiłyśmy, że chcemy rzucić je na scenę Bryanowi itp. Jakby pani redaktor była na koncercie, wiediałaby, że nie udało nam się zaśpiewać piosenki, że pluszaków było zaledwie kilka....
Tego dnia udzieliłyśmy kilka wywiadów, dla TV, prasy czy portali internetowych, ale żaden dziennikarz nie wyciął takiej akcji jak ta pani.
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Media o koncercie :)

Postprzez dbadfan » 18 Cze 2011, 18:38

Ewa napisał(a):
vanora13 napisał(a):
mendosita napisał(a):http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,9778735,Bryan_Adams_zagral_w_Rybniku__Tlumow_nie_bylo__FOTO_.html

Co za kretyn to pisał, czy on tam w ogóle był??


(...)

Owszem, mówiłyśmy, że planujemy zaśpiewać Bryanowi piosenkę
.. ale spróbowałyśmy? Spróbowałyśmy, a że wlazł nam w paradę... ;)
Ewa napisał(a):

i ponieważ ja z dbadfanem miałyśmy maskotki, mówiłyśmy, że chcemy rzucić je na scenę Bryanowi itp. Jakby pani redaktor była na koncercie, wiediałaby, że nie udało nam się zaśpiewać piosenki, że pluszaków było zaledwie kilka....
Tego dnia udzieliłyśmy kilka wywiadów, dla TV, prasy czy portali internetowych, ale żaden dziennikarz nie wyciął takiej akcji jak ta pani.

Tak, w każdym medium relacje były w miarę w porządku tylko wyborcza dała plamy - pewnie szefo obciął tej Pani budżet, alb o nie dostał akredytacji na sam koncert i nkie mogła tam wejść (A MOŻE juz jej suię nie chciało - ale to byłby mega brak profecjonalizmu z jej strony) i potem pisała bujdy z palca wyssane... zdaje sioę, że sobie w tym kajeciku notowała jak mówiłam, że słyszałam o Rybniku co nieco.. ale widać, źle zanotowała, albo jej sie kajecik zgubił
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Mania » 19 Cze 2011, 10:02

Co Za Tydzień w TVN dał już krótki materiał o koncercie (więcej było o Rodzie Stewarcie...). Dowiedziałam się, że motywem przewodnim Robin Hooda była piosenka All For Love z Rodem Stewartem (Stinga pominęli). żałosne.

Fajnie, że w ogóle coś powiedzieli, było kilka wypowiedzi zachwyconych fanów i określenie "jedna z legend rocka". ;-)
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Media o koncercie :)

Postprzez MirabellaBunny » 19 Cze 2011, 10:10

Myślałam, że się przesłyszałam z tym Robin Hoodem, dlatego weszłam na forum. Ale okazuje się, że mnie uszy nie myliły :/ Dobry Boże, co to się dzieje w tych mediach :/
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Archon » 19 Cze 2011, 10:49

ponoć znowu moja gęba była ale nie miałem okazji zobaczyć ;/

wie ktoś z was kiedy są powtórki "co za tydzień" ???
Archon
 
Posty: 13
Rejestracja: 29 Maj 2011, 13:52

Re: Media o koncercie :)

Postprzez dbadfan » 19 Cze 2011, 11:30

MirabellaBunny napisał(a):Myślałam, że się przesłyszałam z tym Robin Hoodem, dlatego weszłam na forum. Ale okazuje się, że mnie uszy nie myliły :/ Dobry Boże, co to się dzieje w tych mediach :/


Nie prz\esłyszałaś się... chyba Pan Olivier Janiak oglądał innego Robin Hooda, skoro tam usłyszał "All for love"... Z każdym dniem człek czegoś nowego sie uczy! ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Media o koncercie :)

Postprzez MirabellaBunny » 19 Cze 2011, 11:59

No takich rewelacji się nie spodziewałam, ale cóż...

Powtórki chyba są na TVN Style
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Petersky » 19 Cze 2011, 13:03

Relacje muzyczne TVN'u zawsze są na żenująco niskim poziomie. Mnie już przestało to dziwić ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Mania » 20 Cze 2011, 14:51

Powtórka jest w poniedziałkową noc, czyli dziś o 0:40, wystarczy obejrzeć pierwsze 5 minut i wyłączyć ;)

Dla mnie i tak nic nie przebije bubla z gazety wyborczej katowickiej, opublikować artykuł (treść żenująca!) na stronie www jeszcze w trakcie koncertu. ;)
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Archon » 20 Cze 2011, 16:27

obejrzałem powtórkę - O ZGROZO !!!!! janiak to po prostu parówa, albo się nie przygotował w ogóle albo czytał z kartki tekst napisany przez jakiegoś totalnego matoła który w ogóle nie ma nic wspólnego z branżą muzyczną ;/

koncertem prawdziwej światowej gwiazdy znaczna część mediów pokazała swoją prawdziwą twarz tzn że przygotowuje relacje z wydarzenia zanim się ono wydarzyło ;] oraz nie bada rzetelnie tematu poprzez zadawanie sobie najbardziej fundamentalnych pytań typu kto gdzie kiedy co zrobił. Jak pojadę na następny koncert BA albo inny to zrobię ostry komentarz do mikrofonów i kamer do tych pseudo dziennikarzy !!!! ;] a jak nie będą chcieli ze mną zrobić wywiadu to sam się wproszę !!!! ;]
Archon
 
Posty: 13
Rejestracja: 29 Maj 2011, 13:52

Re: Media o koncercie :)

Postprzez MirabellaBunny » 20 Cze 2011, 16:50

Jednym słowem nóż się w kieszeni otwiera ;]
A mojego komentarza na ich forum do teraz nie ma
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Media o koncercie :)

Postprzez dbadfan » 20 Cze 2011, 18:10

MirabellaBunny napisał(a):Jednym słowem nóż się w kieszeni otwiera ;]
A mojego komentarza na ich forum do teraz nie ma

Nie chce cię martwić, ale... nie będzie... kiedyś tez im naopisałam na forum o jakiejś relacji.. juz njie pamietam jakiej - nidgy sie nie ukazał!
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Media o koncercie :)

Postprzez hereiam » 20 Cze 2011, 20:40

Mój komentarz się ukazał... Może pobędzie tam do jutra,jak ktoś się zorientuje i go wywalą... 2 lata temu,podczas relacji z Wianków( z koncertem Lenny'ego Kravitza ),Pan Janiak zachowywał się,jakby był jedyną gwiazdą wieczoru...
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Media o koncercie :)

Postprzez MirabellaBunny » 20 Cze 2011, 20:50

No jestem ciekawa reakcji ...
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron