Obecny czas: 25 Kwi 2024, 11:42


Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez rybniczanka » 14 Cze 2011, 18:50

nie obrażać mi tu Rybnika :) ale tak poważnie myślałam że wszystkie miejsca będą zajęte i będzie radośniej, że wszyscy ludzie będą się świetnie bawić a jak przyszły takie osoby które tylko stały to dziwnie było się wydzierać :/
rybniczanka
 
Posty: 21
Rejestracja: 10 Kwi 2011, 14:11

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Mania » 14 Cze 2011, 18:58

mendosita napisał(a):Rzeczywiście świetnie razem brzmią, uwielbiam tę piosenkę.
Sarah McLachlan to wyjątkowa klasa- In the arms of the angel to jedna z najpiękniejszych piosenek wszech czasów, IMO


U mnie podobne miejsce zajmuje ta ballada Sarah, też ze względu na skojarzenia z nią.

Co do perspektywy jaką mógłby przyjąć Bryan... jakby mu ktoś wyjaśnił polskie realia to by raczej zrozumiał. :roll: Poniedziałek, środek sesji dla studentów (różnie bywa...), miejsce takie a nie inne (pojemność stadionu imponująca i tu dla Rybnika brawa, że taki posiadają, no ale...) plus komunikacja nie po europejsku, a dodatkowo ceny biletów raczej nie zbyt przystępne dla mniej zaangażowanych, ale jednak lubiących Bryana. A tu jeszcze im niższy wiek, tym mniejsza zdolność finansowa itd, itp.

Przyznam, że dla mnie się ten koncert też dość w szczęśliwym momencie ułożył, byłby później to już bym kasy pewnie nie miała, a tak niemal ostatnią wydałam na koncert, a inne wydatki się odłożyło. Ile osób chcących nie mogło dotrzeć...? ech
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez mendosita » 14 Cze 2011, 19:03

Dokładnie, myślę, że cena biletów byłą głowną przeszkodą, nie oszukujmy się 180zł za najtańszą opcję to sporo kasy.
Ceny biletów były zrównane z europejskimi, tylko niestety nasze pensje nie chcą się z nimi zrownac.

Nie wiem czy to normalne, ale nie mogę teraz słuchać Bryana (zwłaszcza piosenek z wczoraj), bo mi się płakać chce, że już nie ma na co czekać :(
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez hereiam » 14 Cze 2011, 19:05

Z cala pewnoscia przyjedzie!
Moze tym razem wybierze troche mniejszy stadion,albo sale koncertowa.. .
Widaocznie dla wielu osob ceny biletow byly za wysokie,ale on sie musi cenic.Teraz juz wiem - kto raz byl juz jest uzalezniony.. .
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez mendosita » 14 Cze 2011, 19:11

Ha, ja teraz byłabym skłonna zapłacić dwa razy więcej, bo wiem, że warto :)
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Petersky » 14 Cze 2011, 19:29

Mimo wszystko chyba zawiniła kiepska lokalizacja (nie chodzi tu o sam Rybnik, a o problem komunikacyjny - mało połączeń kolejowych, brak bezpośrednich pociągów itp.) i fakt, że koncert odbył się w poniedziałek. Gdyby to był weekend i dajmy na to pobliskie Katowice - frekwencja byłaby znacznie większa. Gdyby chodziło tylko o pieniądze to te najtańsze bilety (pula trzystu za bodaj 120 złotych) rozeszłyby się w mig. Tymczasem można je było kupić do samego końca.
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez mendosita » 14 Cze 2011, 19:31

Ech, jest 21.30, co ja bym dała, żeby cofnąć się o te 24 h....
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez najtinajn » 14 Cze 2011, 19:44

No właśnie, komunikacja niestety była problematyczna. Owszem, osobiście nie mam co narzekać, bo mieszkam dosyć blisko, a poza tym miałam zapewniony powrót samochodem ze znajomymi (zresztą, nawet gdyby nie - coś by się wymyśliło, w końcu przegapić TAKI koncert tylko przez brak sensownego powrotu), ale... osób w tak komfortowej sytuacji/desperatów, którzy byliby gotowi do tej 4-coś czekać, jest relatywnie mało. I w sumie fajnie by było, gdyby władze wyciągnęły z tego jakieś wnioski i przy organizacji następnej imprezy tego formatu zatroszczyły się o lepsze skomunikowanie z Katowicami, opcjonalnie Gliwicami, zwłaszcza w godzinach pokoncertowych. Ale to taka moja luźna dywagacja.
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Wicked » 14 Cze 2011, 19:46

Nie ma co jęczeć, trzeba wierzyć, że Bryan szybko do nas wróci :) Nie łudziłabym się, że wciągu roku, ale za 2 lub 3 lata mógłby się pojawić. Zgadzam się z uwagami o cenach biletów i terminie. Nie zawsze ci najwięksi artyści zaczynają od 180zł, ale to zależy od różnych czynników, w każdym razie jak zobaczyłam ceny, to nie spodziewałam się niewiarygodnych tłumów. Wiadomo, że jak ktoś go uwielbia, to zrobi wszystko, żeby mieć ten bilet, ale trzeba liczyć się z tym, że na żadnym koncercie nie znajdują się tylko i wyłacznie najbardziej oddani fani - większość to jednak ludzie nastawieni umiarkowanie, z sympatią, ale bez szaleństw.
Staram się nie rozpamiętywać 24 godzin, które już minęły, wolę przywoływać fajne momenty z koncertu i wyobrażać sobie następny, wam też to radzę :)
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 14 Cze 2011, 20:23

Niezła myśl... można przetrwać jak się zaczyna marzyć o kolejnym ;)
No za rok to rzeczywiście nie ma co liczyć chyba, chociaż np Sting występował rok temu i w tym też ma wystąpić :D więc nadzieję trzeba mieć (choć ona ponoć matką głupich, ale jak każda matka i ona kocha swoje dzieci) :)
Cały czas utrzymuję, że kolejny koncert przyciągnąłby większe rzesze, gdyby miał miejsce znacznie bliżej centrum (absolutnie nic nie mam do Rybnika, ale liczby mówią same za siebie, niestety). Bryan na pewno też miał świadomość, że lokalizacja koncertu zrobi swoje. Wiadomo, że byśmy i dalej dla Niego pojechali, ale nie każdy z takiego założenia wychodzi
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Wicked » 14 Cze 2011, 20:38

Niech następny będzie w Warszawie, to będzie sprawiedliwie, hehe :D
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 14 Cze 2011, 20:44

może być i Wawa ;)
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez malina9999 » 14 Cze 2011, 20:46

Wybiła 21:10 i już mnie żal ogarnął, że po wszystkim. Patrze na zegarek i tylko wspominam, że teraz grał, to a wtedy tamto... :( Rany, jak to zleciało. Tyle oczekiwań i koniec. Oczywiście warto było czekać, bo jeszcze nie moge dojść do siebie po wczorajszym. Jestem pod ogromnym wrażeniem i chyba jeszcze bardziej go pokochałam po tym koncercie i mam face, bo non stop teraz nuce jego utwory. właśnie zgrywam cała jego dyskografie na płyte i będę teraz miała manie słuchania go w aucie cały czas :)

Mam nadzieje,że na następny koncert, a wierze, że taki będzie, Bryan nie będzie kazał nam już czekać dekady.
malina9999
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 Maj 2011, 09:51

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Petersky » 14 Cze 2011, 20:49

Ja tylko powiem, że przez lokalizację i dzień tygodnia musiałem zrezygnować z Rybnika na rzecz Berlina. Ze Szczecina do Rybnika dostać się niezwykle trudno, a ja nie mogłem sobie pozwolić na dłuższy niż jednodniowy wypad.

Poza tym, w Berlinie cena biletów była jedna - kto pierwszy, ten lepszy. Według mnie tak jest sprawiedliwie, bez sztucznego podziału na fanów lepszych i gorszych oraz tych z bardziej i mniej zasobnym portfelem. Oczywiście dla Polaka bilety w Niemczech nie były też tanie (65 euro), ale biorąc pod uwagę dojazd, konieczność noclegu w Rybniku (o ile byłoby to możliwe) itp. suma sumarum i tak Berlin wyszedł znacznie taniej. Poza tym udało mi się kupić wejściówki po niższej cenie.
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Kate666 » 14 Cze 2011, 20:54

Hej wszystkim:) no tak, na pewno Rybnik zrobił swoje, ale dzieki temu był wiekszy komfort uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu. Ja mimo tego, ze mialam bilety na sektor B, byłam nie wiele dalej niż osoby w A. Gdyby było więcej ludzi to mysle, ze nie mialabym takiej mozliwosci itd.
Było bosko, cudownie, magicznie....nigdy tego nie zapomne. Jeden z najpiekniejszych dni w moim życiu. Bryan for ever!!!!Wracaj do nas szybko!!!
Kate666
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 Maj 2011, 21:39

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez reckless » 15 Cze 2011, 05:56

Masz rację Petersky, zdecydowanie lepszym pomysłem było jechać do Berlina niż kierować się tylko tym, że przyjeżdża do Polski. Niemcy to Niemcy "Ordnung muss sein" - wspaniale przygotowany spektakl, organizacja, porządek, sceneria koncertu.
To mój najlepszy koncert Bryana w historii, świetne show, wspaniała reagująca żywiołowo publiczność, widać było że Bryan dobrze się tu czuje. Poza tym udało mi się zrobić najlepsze ujęcia, jakie nigdy dotąd mi nie wychodziły, tylko siedzę i oglądam. Pewnie dlatego, że większość koncertu odbyła się przy świetle dziennym - rewelacja.
Nie żałuję wyboru :)
Nie piszcie, że musicie czekać aż Bryan przyjedzie do Polski. Zespół koncertuje u naszych zachodnich sąsiadów każdego roku, ruszajcie w trasę. Keep rockin'
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 15 Cze 2011, 11:43

to podziel się fotami :D
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez reckless » 15 Cze 2011, 12:31

Zdjęcia zostaną opublikowane na łamach serwisu ba.pl... jak tylko dojdę do siebie.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez tulinska29 » 15 Cze 2011, 14:29

masz rację! nigdy nie byłam za granicą na koncercie, ale wydaje mi się, że rzeczywiście lepiej są zorganizowane cóż... ale cieszę się, że mimo to Bryan z zespołem nie zawiedli!
jestem tak nakręcona, że nie mam zamiaru czekać rok czy więcej zanim przyjedzie kolejny raz. może udałoby się nam zorganizować taki wyjazd? chętnie bym pojechała...
tulinska29
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 Cze 2011, 10:16

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez salhira » 15 Cze 2011, 16:25

Nie mam nic do Rybnika, urokliwe miasteczko, czyste i zadbane, ale myślę, ze to niezbyt fortunne miejsce na takie koncerty. Dojazd fatalny. Z W-wy nie ma bezpośredniego pociągu, z przesiadką jedzie się cały dzień. Autobusów typu PKS tez nie ma, trzeba się przesiadać i tez jedzie się cały dzień , a samochodem z W-wy do Piotrkowa 84 km jednym pasem w kolumnie wraz z tirami, potem juz jest ok, ale te 84 km w słońcu wykańcza. W sumie musiałam wziąć 2 dni urlopu, znaleźć nocleg ( miły hotel o nazwie Politański - polecam ), nie każdy ma taką możliwość. Agencja Prestige MJM nie popisała się organizacją. Z koncertu oczywiście jestem zadowolona :-) Warto było!!!!
Ale na następny koncert chyba pojadę do Niemiec.
Pozdrawiam.
salhira
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Cze 2011, 13:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron