Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:44


Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez reckless » 21 Cze 2011, 11:51

Kończmy sprawę organizacji, nie ma sensu ciągnąć tego dalej :) Każdy odbiera to jak chce.
Chodzi o to, że większe szanse na udany koncert są poza granicami naszego kraju. Ten kto bywał na koncertach za granicą przyzna rację, że jeszcze brakuje nam trochę aby w przyszłości do niczego się nie przyczepić.

Stay reckless !!!!!
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez madzialenna » 21 Cze 2011, 12:35

poza granicami tez nie zawsze jest kolorowo...przykładem jest nasz koncert na Słowacji i na Litwie!! przyjemnie nie było!! nie nasza w tym wina i możemy tylko liczyć na to, że w końcu uda się wszystko zorganizować na czas! Ale nie należy się do tego przyczepiać! Ja już zapomniałam o rybnickich nieporozumieniach...a normalnie pamiętliwa jestem ;)
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez voip » 21 Cze 2011, 13:01

Koncert był Wspaniały! Byłem na płycie B i naprawdę do sceny nie było daleko:) Bryan miał taką samą energię jak 15 lat temu w Spodku. Warto było przeżyć taki koncert ponownie...
Ostatnio edytowany przez voip, 21 Cze 2011, 14:20, edytowano w sumie 1 raz
voip
 
Posty: 107
Rejestracja: 20 Lut 2011, 18:07
Miejscowość: Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Morpheus » 21 Cze 2011, 14:16

Mania,mialem podobne przeczucie co do lez,ktore sie nie sprawdzilo :)
Morpheus
 
Posty: 12
Rejestracja: 06 Maj 2011, 14:22

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Mania » 21 Cze 2011, 16:54

:D Wczoraj mama mnie pyta: "naprawdę nie płakałaś??? Niemożliwe!" Bo płakałam następnego dnia, że to już po...

Co do powyższej dyskusji: też chcę być w tej średniej 17 lat hmmmm :D Zachowanie publiki było super, organizacja zawiodła nieco, ale sam Rybnik jako miasto dał radę. :)

A za rok chcę się przekonać, czy w Europie jest tak "fajniej", poza tym, my też jesteśmy w Europie. ;-)
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 21 Cze 2011, 17:46

Mania napisał(a):poza tym, my też jesteśmy w Europie. ;-)


Najwyraźniej dla niektórych nie należymy do Europy i oscylujemy w czasach późnego Gierka ;]
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez dbadfan » 21 Cze 2011, 17:51

reckless napisał(a):Kończmy sprawę organizacji, nie ma sensu ciągnąć tego dalej :) Każdy odbiera to jak chce.
Chodzi o to, że większe szanse na udany koncert są poza granicami naszego kraju. Ten kto bywał na koncertach za granicą przyzna rację, że jeszcze brakuje nam trochę aby w przyszłości do niczego się nie przyczepić.

Stay reckless !!!!!


a ja jeszcze jedno słowo, takie do organizatorów na przyszłość... przed otwarciem bram tez powinien być dostępny jakiś kibelek, bo gdyby nie Carrefour, który był w pobliżu.. oj byłoby ciężko, bośmy mnóstwo toitoiów widzieli,tyle, że... niedostępnych dla nas w potrzebie przed otwarciem bram, bo za tymi bramami...
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Petersky » 21 Cze 2011, 18:38

W Berlinie były przy samej bramie dwa toiki, nawet z podziałem na damski i męski ;) Aczkolwiek mało kto tego podziału przestrzegał (nie wiedzieć czemu kobiet chętnych było znacznie więcej ;) )
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Wicked » 21 Cze 2011, 19:38

Jejku, ile jest takich postów w Internecie "bo taki to nasz kraj jest niedobry, ojej" :) Cud, że był tylko jeden błąd ortograficzny. Ja powiem tylko, że generalizacja to częsty błąd kwękających zniedołężniałych ludzi, którzy naprawdę chyba nie mają nic inengo do roboty. Miałam wejście na płytę A, marzyłam o miejscu pod sceną - udało mi się, droga do tego była koszmarna, ale zapomniałam o tym zupełnie, kiedy BA wszedł na scenę. Widać tu od razu, komu na czym zależy. Byłam wściekła przed supportem, ale ludzie, ile można narzekać przy takiej okazji? Trzeba być bardzo do tego zdeterminowanym. W dodatku za mną stała para super ludzi, którzy nie rzucili się na moje miejsce, kiedy poszłam po wodę, przeciwnie, zachowali się super, a Niemcami nie byli... Proszę bardzo, plujmy na Polaków, twórzmy negatywne stereotypy o naszym narodzie mimo rosnącej liczby takich "wyjątków", a później np. w Berlinie kiwajmy smętnie głową, kiedy ktoś będzie powtarzał takie głupie (wybaczcie) teksty rzucane przez samych Polaków, którzy wolą zwracać uwagę na same negatywne przejawy tej dziwnie rozumianej "polskości".
Organizacja organizacją, wierzę wam, że w innych krajach jest z tym lepiej i korzystajmy z tych doświadczeń, wszystko jest przed nami. Ale narzekać na mentalność ludzi? Dziwne ;)
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Poprzednia

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron