Obecny czas: 29 Mar 2024, 12:02


Berlin, 12-06-2011

Gdzie koncertuje, koncertował i gdzie pojawi się na scenie.

Berlin, 12-06-2011

Postprzez Petersky » 13 Cze 2011, 21:55

Dzień przed Rybnikiem Bryan wystąpił w Berlinie, gdzie dał naprawdę świetny koncert w malowniczej scenerii cytadeli Spandau. Obszerna relacja z tego koncertu: http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez martasok » 17 Cze 2011, 16:08

Dzięki! Świetna recenzja, też byłam w Berlinie i zgadzam się z autorem w 100% z każdym spostrzeżeniem :)

a 'when you're gone girl' nie miała na imię Julia - nie pamiętam jak, ale zaczynało się chyba na A. zresztą mniejsza z tym. Koncert-rewelacja!
martasok
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Maj 2011, 18:31

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez Petersky » 17 Cze 2011, 22:37

Na J czy na A - była bardzo zuchwała ;)
Tak swoją drogą, znalazł ktoś jakieś zdjęcia z tego koncertu? Reckless mówił, że jakieś posiada, ale oprócz nich wygląda na to że nic więcej nie ma ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 18 Cze 2011, 00:29

A propo tej dziewczyny WYG, stała obok nas i mało brakowało a na scenę powędrowałaby moja partnerka :) Patrzył na obie i wybrał młodszą. Na zdjęciu to ta dziewczyna w zielonym w okularach. Dziwne, Bryan obiecywał że dostaną koszulki a wróciła z tourbookami :)

Sprawa koszulek i kubków. Nigdy nie mogę kupić kubka po koncercie :) Pojawił się nowy wzór damskiej koszulki (biała, krótki rękaw z postacią BA) - oczywiście też nie było rozmiaru XS. Jakby nie mogli przywieźć więcej kartonów.
Załączniki
WYG.jpg
W zielonym w okularach to ta z WYG
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 18 Cze 2011, 00:46

Pytacie o fotki z Berlina. Cierpliwości, musi się odleżeć :) Na pewno opublikuje zdjęcia w serwisie. Wrzucam teraz kilka miniatur.
Z ciekawostek organizacyjnych. Dojazd do cytadeli jest tylko jeden, tu czekają fani, przyjeżdża sprzęt no i Bryan tędy mijał nas! Podczas stania/leżenia przez kilka godzin zaobserwować można było przepakowywanie sprzętu do mniejszego wozu. Tir prawdopodobnie ugrzązłby w piachu na cytadeli.
Załączniki
img7.jpg
img7.jpg (44.99 KiB) Obejrzany 16765 razy
img6.jpg
img6.jpg (38.18 KiB) Obejrzany 16765 razy
img5.jpg
img5.jpg (40.3 KiB) Obejrzany 16765 razy
img4.jpg
img4.jpg (47.19 KiB) Obejrzany 16765 razy
img3.jpg
img3.jpg (47.99 KiB) Obejrzany 16765 razy
img2.jpg
img2.jpg (52.34 KiB) Obejrzany 16765 razy
img1.jpg
img1.jpg (70.52 KiB) Obejrzany 16765 razy
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez Petersky » 18 Cze 2011, 07:52

Szaleństwo :)

Generalnie warować przed bramkami jakoś dużo wcześniej nie było sensu, w zasadzie można było przyjść o tej 17:30 i się spokojnie dopchać pod barierki, ale widzę, że będąc tam można było zaobserwować sporo ciekawostek ;)

Bardzo fajne foty, niemal profesjonalne - czekamy na większe rozmiary i więcej :)

Aaa... coś mi się przypomniało. W moich okolicach, tj, na prawo patrząc ze sceny stał jakiś koleś, którego Bryan wskazał w trakcie koncertu (wyglądało to tak jakby go na scenę zapraszał albo co :| ) - gość się jakoś speszył, nie wiedział co ma zrobić, aż w końcu... wyszedł (tak to przynajmniej wyglądało) - Bryan popatrzył wtedy na niego i powiedział (jakby z przekąsem "thank you") :|

Nie wiem o co mogło chodzić, czy to możliwe żeby go wyrzucił? ;) Jeśli już to za co? Za cykanie fot / filmowanie? Od tego jest ochrona.
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 18 Cze 2011, 14:49

To chyba nowość z tym filmowaniem, ochroniarze przed koncertem informowali wszystkich, że nie wolno filmować i rzeczywiście pilnowali tego na okrągło. W pewnym momencie faktycznie ochrona podeszła do kogoś i wywołała kolesia gdzieś z 5 rzędu, dalej nie wiem co się działo.
Filmów nie mam, skupiłem się na fotach.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez Ferris » 19 Cze 2011, 19:15

Cóż to ja "z lenia" przekleję swoją relację z koncertu w Berlynie 8-)

Ok z pewnym poślizgiem czas podzielić się swoimi wrażeniami z koncertu w Cytadeli :)

Nie wiem jak było w Rybniku ale w Berlinie było ZAJEBIŚCIE !!!

Polska ekipa początkowo licząca sobie 4 osoby a później 7 obstawiła 1 a później nawet dwie bramki na pierwszych miejscach. Plan prosty: ja i moich 2 kolegów ostro biegniemy pod scenę żeby zająć miejsca a nasze Panie na spokojnego do nas dochodzą Cool Wydawało się to tym bardziej łatwe że średnia wieku na tym koncercie to około 40 lat plus jakieś dodatkowe 20 kg do wagi per capita Twisted Evil ale jednak tak leciutko nie było i wprawdzie miejsca przy Bryanie ale osiągnięte na pełnym biegu...

Przed bramkami skręcilismy flagę dla Bryana z napisem: "How Do Ya Feel Tonight" Cool

Support -> szybko i bez boleśnie

Potem Main Event !! i się zaczęło....Bryana wymiatał totalnie ! Na płytach jest łzawy a na żywca hardy ! :)

Generalnie powiem krótko: Polacy pod sceną zawładnęli tym koncertem !

Bryan od początku na nas zwracał uwagę, nawet żartował z nami ze sceny a na How Do You Feel Tonight pokazał palcem na naszą flagę i z uznaniem przytaknął głową ...później gdy mu ją rzuciłem na scenę pokręcił z uśmiechem na nie ale i tak było bajer ! Później grał na wprost nas i chciał "odkopnął" nam flagę...niby bzdet ale jednak cieszy ;->

Polscy łowcy skalpów wyszli tego dnia z:

-> setlistą po której deptał sam Bryan
-> kostką Keith'a
-> pałeczką Mickey'a
-> plakatami reklamującymi ów wydarzenie

Ogółem totalny szał Razz


Trochę z drugiej strony bo już po koncercie:
Image


Rzeczona flaga na scenie:
Image


Mr. Adams ją zwraca:
Image


Królowie polowania:
Image



i tylko szkoda że YT kasuje wszelkie dostępne nagrania Bryana z tego koncertu :evil: :evil: :evil:
Ferris
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Cze 2011, 19:11

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez martasok » 21 Cze 2011, 18:21

oo Reckless, na Twoim zdjęciu tłumu chyba widać kawałek moich włosów, pamiętam faceta w wąsach, stał obok nas :P

co do godziny warowania pod bramkami - my najpierw troche pozwiedzaliśmy Berlin, więc pojawiliśmy się dopiero przed 16... Strasznie się stresowałam, że nie uda się zająć dobrych miejsc, ale ostatecznie było ok. nie był to co prawda pierwszy rząd, ale i tak blisko ;)

wydaje mi się, że ochrona chciała wyprowadzić jakiegoś pijanego kolesia (tzn to akurat mój wymysł - pamiętam pijaną dziewczynę w Erfurcie, może stąd to skojarzenie), a Bryan zawołał, żeby go zostawili, że wszystko w porządku.
martasok
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Maj 2011, 18:31

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 21 Cze 2011, 21:40

Widziałem Was również na arenie :) Zwiedzanie zaliczyłem następnego dnia, ten dzień od rana tylko koncert. Rząd w tą czy w tą to zaledwie naście centymetrów różnicy. Ale dla słabszych osób barierki to zbawienie. Z tym kolesiem mogło chodzić o filmowanie - za dużo sobie pozwalał, nie wiem naprawdę, stał zbyt daleko.
Może dziś uda mi się wrzucić zdjęcia z tego koncertu na stronę...
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez Petersky » 22 Cze 2011, 06:32

Koleś, o którym pisałem na pewno nie był pijany - więc raczej chodziło o filmowanie. Swoją drogą przedziwna polityka Bryana z usuwaniem filmików na YT. Normalnie powiedziałbym, że to walka z wiatrakami, ale w sumie... rzeczywiście żadnych amatorskich filmików tam nie uświadczysz. W sumie szkoda, bo niby czemu to ma służyć? Adams rzadko kiedy zalicza jakieś wpadki wokalne, tak więc nie ma się czego wstydzić ;)

Ja w Berlinie byłem autem, tak więc zwiedzanie odpadało (do centrum się nie wjedzie bez specjalnej plakietki, mają tam Green Zone ;) ). Poza tym znam Berlin, byłem wiele razy więc eee... ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 22 Cze 2011, 07:12

Dzięki Petersky za informację z tą Green Zone :) Po fakcie wiedza ale na przyszłość zaprocentuje. Pierwszy raz jechałem autem do Niemiec, na szczęście poniedziałek u Niemców był Świętem i żaden policjant się nie przyczepił :) Dzięki tej niewiedzy zaparkowałem w centrum handlowym przy Alexander Platz.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez Ferris » 22 Cze 2011, 09:20

Petersky napisał(a):Swoją drogą przedziwna polityka Bryana z usuwaniem filmików na YT. Normalnie powiedziałbym, że to walka z wiatrakami, ale w sumie... rzeczywiście żadnych amatorskich filmików tam nie uświadczysz. W sumie szkoda, bo niby czemu to ma służyć? Adams rzadko kiedy zalicza jakieś wpadki wokalne, tak więc nie ma się czego wstydzić ;)




A może Bryan tak się ciska z uwagi na fakt że filmiki z jego koncertów są dostępne na jego stronie (po wykupieniu subskrypcji) ??

Fakt jest faktem że nasz kolega umieścił kilka filmików na YT i całe konto mu wysadzili w kosmos (wkurzył się bo miał tam dużo nagrań oraz bardzo popularny filmik o historii biało czerwonej flagi dla U2) :evil:

@ Reckless

Na przyszłość sugeruję raczej o tej naklejce pamiętać bo wiem to z doświadczenia że niemiecka Polizei jest na tym punkcie okropnie przeczulona i generalnie nikomu nie życzę dostać niemieckiego mandatu :shock:
Moja Pani zamawiała tę naklejkę mailowo. Wypełniła tylko formularz, podała dane auta, zapłaciła i bum naklejka przyszła pocztą 8-)
Ferris
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Cze 2011, 19:11

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 22 Cze 2011, 10:13

Dzięki Ferris. Będę miał teraz na uwadze oprócz rygorów krajowych te miastowe.

Filmiki na YT już od kilku lat są kasowane. Cieszmy się, że pozwalają cykać foty na koncertach fullbandowych, na Bare Bonesach nawet zdjęcia są zakazane - chodzą i pilnują.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez MirabellaBunny » 22 Cze 2011, 14:36

Ferris napisał(a): Fakt jest faktem że nasz kolega umieścił kilka filmików na YT i całe konto mu wysadzili w kosmos (wkurzył się bo miał tam dużo nagrań oraz bardzo popularny filmik o historii biało czerwonej flagi dla U2) :evil:


To w takich przypadkach warto mieć inne konto na filmy z koncertów ;) Nawet jak zablokują to się nie straci reszty
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez Petersky » 22 Cze 2011, 19:50

Wspomniana strefa w Berlinie to Umweltzone - warto tutaj wiedzieć, że nie na każde auto dostanie się plakietkę. Te wyprodukowane po 2000 roku nie powinny mieć problemów, aczkolwiek diesle nawet z ostatniej dekady chyba nie wszystkie się kwalifikują - nie wiem dokładnie.

Dobrze, że ograniczenie dotyczy centrum Berlina, a nie całego miasta - i dobrze że koncert Adamsa odbył się na obrzeżach ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez martasok » 22 Cze 2011, 20:32

Hmm ja tez dopiero teraz się dowiedziałam o tej plakietce;) my zostawiliśmy auto przy zitadelle a do centrum pojechaliśmy metrem. stacja była za rogiem, ale godzina drogi z przesiadką :D a przy tym bilety drogie jak cholera :D
martasok
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Maj 2011, 18:31

Re: Berlin, 12-06-2011

Postprzez reckless » 22 Cze 2011, 21:10

Przeczytałem już informację w oficjalnych urzędach. Wiele miast w Niemczech ma takie strefy. Nalepkę można zdobyć poprzez niektóre firmy w Polsce z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Wystarczy podać wszystkie dane wozu, przesłać skan rejestracji samochodu. Opłata to ok. 50 zł. Pomysł dobry ale nie przyjmie się w Polsce :)
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38


Wróć do Trasa koncertowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron