Obecny czas: 19 Kwi 2024, 13:43


Bryan i rodzinka :)

Dyskusje ogólne na temat Bryana Adamsa.

Bryan i rodzinka :)

Postprzez cstarling » 21 Lut 2011, 18:35

Być może któryś z BAdfanów wie o życiu prywatnym Bryana coś, co innego BAdfana interesuje...

Ja sama jestem w takiej sytuacji... Interesuje mnie osoba o imieniu i nazwisku Bruce Adams, czyli brat Bryanka... Czy ktoś wie coś na jego temat, albo zna stronę, na której można coś na jej temat znaleźć??
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez madzialenna » 21 Lut 2011, 21:37

tak, to jest młodszy brat Bryana :) jesli dobrze pamiętam jest...stomatologiem?!
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez Ewa » 22 Lut 2011, 09:15

madzialenna napisał(a):tak, to jest młodszy brat Bryana :) jesli dobrze pamiętam jest...stomatologiem?!

Dobrze Madziu pamiętasz. Bruce jest dwa lata młodszy od Bryana i rzeczywiscie jest stomatologiem. Gdzieś widziałam na necie jego fotkę ale już nie pamiętam gdzie to było.
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez Meggie » 22 Lut 2011, 12:39

O ile ja pamiętam to na naszej klasie w jednym z profilów jest zdjęcie Bryan'a, jego mamy i brata i to w miarę aktualne. Tylko nie pamiętam w którym profilu dokładnie, ich tam jest chyba z cztery...
"Od Harry'ego Potter'a lepszy jest tylko Bryan Adams"
Meggie
Awatar użytkownika
Meggie
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 Lut 2011, 15:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez vanora13 » 23 Lut 2011, 18:33

Udało mi się znaleźć coś takiego (Bryan z mamą i bratem :)):
Image
Link do całej galerii: https://picasaweb.google.com/radoszewsk ... AMSMOTHER#

I przez przypadek podczas poszukiwań trafiłam na Bryana z długimi włosami :D Szczerze mówiąc: bardzo dobrze, że je ściął :D Ogólnie lubię trochę dłuższe włosy u chłopaków ale jemu kompletnie nie pasują :D
Image
vanora13
 
Posty: 15
Rejestracja: 08 Lut 2011, 16:29

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez cstarling » 23 Lut 2011, 20:38

jezuu...dziękuję Wam wszystkim baaardzo serdecznie za info :) bardzo mi na tym zależało. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś informacje o braciszku Bryana, to piszcie.

vanora13: nie wiem, jak dziękować Ci za fotki (zwłaszcza za tą z Brucem Adamsem) :D baaaaardzo dziękuję-Tobie szczególnie.
a Bryan w długich włosach... świetny, ale masz rację-lepiej mu w krótkich :D


Dziękuję wszystkim jeszcze raz :*
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez dbadfan » 23 Lut 2011, 22:37

vanora13 napisał(a):Udało mi się znaleźć coś takiego (Bryan z mamą i bratem :)):
Image
]


Ale bracia podobni do siebie...
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez dbadfan » 23 Lut 2011, 22:55

cstarling napisał(a):jezuu...dziękuję Wam wszystkim baaardzo serdecznie za info :) bardzo mi na tym zależało. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś informacje o braciszku Bryana, to piszcie.

vanora13: nie wiem, jak dziękować Ci za fotki (zwłaszcza za tą z Brucem Adamsem) :D baaaaardzo dziękuję-Tobie szczególnie.
a Bryan w długich włosach... świetny, ale masz rację-lepiej mu w krótkich :D


Dziękuję wszystkim jeszcze raz :*


Jeśli chodzi o rodzinkę, to ja mam sentyment wielki do tego: http://www2.polskieradio.pl/sport/vanco ... uchaj.html - krótki wywiadzik z mamą, która Adamowi Małyszowi przyjechała kibicować. Osobiście też jestem fanka skoków i pamiętam jak mnie radio zbudziło rano i w półśnie ten krótki wywiadzik usłyszałam a przed drugim konkursem W Whistler Olympic Park jeszcze ktoś z TVP ją na skoczni złapał - no po prostu 2 radości w jednym - miła, starsza Pani - mama Bryana i skoki narciarskie. Niezwykle miło było usłyszeć, że lubimy tą samą dyscyplinę sportu...a że.. ja kibicowałam troche mniej Adamowi (choć też mocno kciuki trzymałam), bo moim ulubieńcem jest kto inny... to.. mozna wyciąć ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez Ewa » 24 Lut 2011, 09:41

Jak się okazuje Polska powinna być bliska Bryanowi z powodu drugiego małżeństwa jego mamy z Polakiem.

http://www.sports.pl/Felietony/Mama-Bry ... 7,1,3.html
Ostatnio edytowany przez Ewa, 24 Lut 2011, 09:44, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez Ewa » 24 Lut 2011, 09:43

Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez cstarling » 24 Lut 2011, 12:36

Ewa napisał(a):Jak się okazuje Polska powinna być bliska Bryanowi z powodu drugiego małżeństwa jego mamy z Polakiem.

http://www.sports.pl/Felietony/Mama-Bry ... 7,1,3.html


Tak...Już podczas IO w Vancouver dowiedziałam się, że drugi mąż Elizabeth Jane to Polak... A wiecie co jest najlepsze?? W którymś z wywiadów doczytałam się, że Bryan powiedział coś w stylu: "Oficjalnie byłem w Polsce 2 razy-na koncertach. Podkreślam: oficjalnie."
Czy to oznacza, że jest jakiś cień szansy na to, żeby spotkać kiedyś gdzieś Bryana, tak "przypadkiem", "nieoficjalnie"??...Ale byłoby cudnie :)

Dzięki za linki.
Pozdrawiam.
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez dbadfan » 24 Lut 2011, 22:36

Who knows.. Podziwiam go za wiele rzeczy a jedna z nich jest szanowanie swojej własnej prywatności - cały jest dla swoich fanów w swoich piosenkach, na swoich koncertach, w fotkach, które robi, ale pozostawia kawałek siebie tylko dla siebie i tych sobie najbliższych... Szczerze? Nie zdziwiłabym sie gdyby np w Polsce miał jakąs nażeczoną, trójke dzieci i wnuka ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez vanora13 » 24 Lut 2011, 23:48

dbadfan napisał(a):Ale bracia podobni do siebie...

Widać, że rodzeństwo, ale wg mnie Bryan wygląda na młodszego. Nieźle się trzyma jak na swoje lata :D

cstarling napisał(a):vanora13: nie wiem, jak dziękować Ci za fotki (zwłaszcza za tą z Brucem Adamsem) :D baaaaardzo dziękuję-Tobie szczególnie

Nie ma sprawy :) Jest nas tu tyle, żebyśmy sobie mogli pomagać :D
A przy okazji sama się czegoś dowiedziałam (wcześniej nie miałam pojęcia że Bryan ma w ogóle brata) :D
vanora13
 
Posty: 15
Rejestracja: 08 Lut 2011, 16:29

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez cstarling » 25 Lut 2011, 11:04

dbadfan napisał(a):Who knows.. Podziwiam go za wiele rzeczy a jedna z nich jest szanowanie swojej własnej prywatności - cały jest dla swoich fanów w swoich piosenkach, na swoich koncertach, w fotkach, które robi, ale pozostawia kawałek siebie tylko dla siebie i tych sobie najbliższych... Szczerze? Nie zdziwiłabym sie gdyby np w Polsce miał jakąs nażeczoną, trójke dzieci i wnuka ;)



masz rację. Bryan ma dwie sfery... jedna to ta, w której potrafi istnieć dla fanów i dla tego, co robi (i co z pewnością kocha), ale druga-to ta prywatna, o której mało kto cokolwiek wie :)

co do narzeczonej, dzieci i wnuków... ahhh... gdyby tak faktycznie miał dzieci...i np jego syn odziedziczyłby urodę po nim, to byłoby cudnie :D
pozdrawiam :)
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez luckybuster » 04 Cze 2011, 07:47

hej.

Nie wiecie gdzie w Londynie mieszka Bryan?Chętnie go spotkam.
Pozdrawiam
luckybuster
 
Posty: 12
Rejestracja: 04 Cze 2011, 07:37

Re: Bryan i rodzinka :)

Postprzez Magda » 04 Cze 2011, 14:21

O ile mi wiadomo to w Chelsea, ale gdzie dokładnie jest jego dom to nie wiem :roll:
Magda
 
Posty: 15
Rejestracja: 04 Lut 2011, 11:36
Miejscowość: Poznań


Wróć do Tematy ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron