Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:22


Poznajmy się!

Dyskusje na dowolny temat.

Re: Poznajmy się!

Postprzez mendosita » 17 Mar 2011, 11:32

To i ja się oficjalnie przedstawię, bo zamierzam być na tym forum non stop (przynajmniej do 13 lipca, kiedy emocje po koncercie zaczną opadać ;) )
Mam na imię Kasia, jestem 23 lata młodsza od Bryana :)
Bryana słucham od zawsze, aczkolwiek moim numerem 1 jest od 20 lat Bon Jovi. Choć ostatnio Bryan ich doścignął, powiedzmy że to są moje nr 1 ex aequo ;)
Poza takim właśnie soft rockiem bardzo lubię szeroko pojętą muzykę elektroniczną (współpraca Bryana z Chicane'm- jak dla mnie bomba)
Mój ukochany kawałek to Summer of 69, no po prostu niebywałym dla mnie jest, jak można było napisać tak idealną piosenkę- tyle emocji; i radość i smutek i nostalgia i super energia i moc- zamknięte w tych kilku minutach dźwięku. Niesamowite.
Koncert w Rybniku będzie moim pierwszym, swoje wielkie podekscytowanie tym faktem wyrażam na forum o koncercie :) Jeśli o mnie chodzi, to Bryan mógłby przez dwie godziny śpiewać w kółko Summer na zmianę ze Straight from the Heart :) I jakby jeszcze dorzucił Before the night is over ;)
Muzyka Bryana jest fantastyczna pod tym względem, że niby się ją zna, ale ciągle może nas czymś zaskoczyć: słyszeliśmy już wszystko, znamy piosenki na pamięć a tu nagle Bare Bones i wszystko brzmi od nowa... Na tym chyba polega geniusz.
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Poznajmy się!

Postprzez Reveluxe » 22 Mar 2011, 22:31

Heylo, właściwie to skopiuję troszkę post powyżej; Adamsa słucham dokładnie od 21 lat, a Jego muzyka jest dla mnie wszystkim... dodać tutaj muszę pewną kapelę o nazwie Bon Jovi, których uwielbiam procent mniej od Kanadyjczyka. Piosenka mojego życia to "summer of `69", czyli najlepsza piosenka Adamsa. Osobiście Adamsa odbieram w kontekście nie wokalisty, a zespołu, z którym grywał w najlepszym okresie swojej kariery muzycznej - patrząc jak Adams, Scott, Curry, Taylor i Mandel "wymiatają'" na koncertach to można ich oglądać godzinami. Zresztą, z pewnością młodzi i nowi fani Adamsa nie przywiązują do tego uwagi, ale chociażby w przypadku Keitha Scotta, z którym Adams grywa prawie od początku swojej kariery, właściwie gość zasługuje na tali sam splendor co Bryan... A co do koncertu, he, do trzech razy sztuka, na bank będę, jak nie Rybnik to zagranica. Pozdrowienia dla wszystkich fanów B.A od Mariusza.
Reveluxe
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Mar 2011, 20:53

Re: Poznajmy się!

Postprzez karola2210 » 29 Mar 2011, 17:03

No to kolej na mnie :-)
Podglądam to forum regularnie od jakiś dwóch miesięcy, zarejestrowałam się po zakupieniu biletu do Rybnika :D
To nie zmienia faktu, że jeszcze nie bardzo się znamy, więc pora to zmienić !

Jestem Karolina, mieszkam w Zabrzu, w tym roku stuknie mi 18 lat. Interesuję się muzyką- w każdym tego słowa znaczeniu. Śpiewam od zawsze (raczej amatorsko), a od roku gram na gitarze. Nie dążę do perfekcji, ale uwielbiam siadać z gitarą na kolanach np. na wycieczkach klasowych czy przy innych okazjach. Słucham Bon Jovi, Cree, Kid Rock'a, Perfectu, Dżemu, Jasona Mraza, a czasami także Aerosmith. W domu dość rzadko włączam Feel'a, ale na Ich koncertach bywam szalenie często. Poznałam dzięki temu wieeelu wspaniałych ludzi (mam tutaj na myśli nie tylko fanów, ale i zespół wraz z całą ekipą techniczną). Część z nich mogę spokojnie nazwać Przyjaciółmi, ogromnie cieszę się, że Ich mam.

Przygody z Bryanem opisywać nie będę, bo nawet nie wiem co mogłabym powiedzieć :-)
Jego single kojarzyłam od dawna, ale wkręciłam się na dobre w zeszłym roku. O samym artyście wiem niewiele, ale myślę, że dzięki temu forum dowiem się nieco więcej :-)
Pozdrawiam ! :-)
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: Poznajmy się!

Postprzez Klaudiab94 » 02 Kwi 2011, 21:16

Cześć, jestem Klaudia. Mam 17 lat, jestem z Dębicy. Słucham Bryana prawie trzy lata, a zaczęło się od piosenki Everything I Do. Nie byłam jeszcze na żadnym jego koncercie, dlatego teraz moim największym marzeniem jest ten w Rybniku :) Bryan i jego muzyka jest dla mnie wszystkim, i nie wyobrażam sobie życia bez niego :D Niestety nie jestem utalentowana wokalnie, nie potrafie grać na żadnym instrumencie, nad czym ubolewam... :)
Awatar użytkownika
Klaudiab94
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Kwi 2011, 20:50
Miejscowość: Dębica

Re: Poznajmy się!

Postprzez Morpheus » 10 Maj 2011, 15:37

Witam Jestem tu nowy,a BA swiadomie slucham od 20 lat :) Chcialbym poznac prawdziwych fanow.Jezeli sie podpiszesz,to zapraszam na:888254798.Ogolnie slucham amerykanski folk,blues,jazz,swing,soul,bigbeat,rock'n roll,hardrock,progresywny rock i heavy-metal czyli klasyki muzyki rozrywkowej :geek: Z BA przezywalem pierwsze milosci i to dzieki niemu slucham rocka :) Wszystkich serdecznie pozdrawiam :)
Morpheus
 
Posty: 12
Rejestracja: 06 Maj 2011, 14:22

Re: Poznajmy się!

Postprzez Morpheus » 12 Maj 2011, 11:49

Hi Jestem nowy,pisalem ostatnio,ale nigdzie nie widze swojej wiadomosci,wiec pisze jeszcze raz :oops: To tyle z zamieszania :D BA swiadomie slucham od 20 lat i szczegolnie jego muzyka towarzyszyla mi w przezywaniu pierwszych milosci i to na jego muzyce uczylem sie sluchac rock :) Ogolnie slucham klasyki muzyki rozrywkowej.Fanow BA zapraszam do pisania na moj nr:888254798 :) Dygresja:muzyka Bryana Adamsa swego czasu byla zdecydowanie bardziej podobna do stylu Def Leppard(mial z nimi trase koncertowa)niz do Bon Jovi,ale wszyscy oni tworzyli ten sam rodzaj rock.Musialem sobie pozwolic na te uwage ;) Pozdrawiam wszystkich :)
Morpheus
 
Posty: 12
Rejestracja: 06 Maj 2011, 14:22

Re: Poznajmy się!

Postprzez najtinajn » 14 Cze 2011, 20:50

A to ja się też pobawię w wykopaliska, a co mi tam... ;D

99(-in-the-shade), NajtiNajn (literówka zamierzona) - 'w cywilu' Dorota, radosny rocznik '88, na co dzień stacjonuję w Zabrzu. Od kiedy dokładnie słucham Bryana - ciężko powiedzieć, bo sympatię tak do niego, jak i ogólnie klasyków rocka przejęłam od Rodzicielki w wieku podstawówkowym. Poza BA słucham... całej chmary wykonawców, określanych mianem rock/hard rock/classic rock, z przedziału czasowego 70s - 90s, ze szczególnym uwzględnieniem Scorpions, Bon Jovi, Queen, The Hooters... i tak dalej w ten rzucik. :)

W wolnych chwilach lubię sobie pobiegać z aparatem, opcjonalnie zasiąść z jakąś dobrą książką (literatura z gatunku 'non-fiction', J. Chmielewska, książki spod znaku 'liny i haka', rozszerzony wszechświat 'Star Wars' itp. ...)
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Poznajmy się!

Postprzez Petersky » 16 Cze 2011, 11:54

O tam, świat jest widzę mały ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Poznajmy się!

Postprzez najtinajn » 16 Cze 2011, 14:21

Nawet bardzo. :D
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Poznajmy się!

Postprzez Mania » 16 Cze 2011, 14:48

Jako, że ostatnio się nieco uaktywniłam na forum to chyba warto się Wam przedstawić. :)

Jestem Mania (zdrobnienie imienia, ale i tak wszyscy mi tak mówią ;) ) z Warszawy (nie buczcie proszę :P ) i stuknie mi w grudniu ćwiartka. ;)
BA słucham świadomie od roku 1999, kiedy dostałam kasetę The Best of Me, ale jego najsławniejsze single towarzyszyły mi już wcześniej, głównie EIDIDIFY, od której wszystko się zaczęło i jest dla mnie piosenką ponad czasową. :) Choć muszę przyznać, że są songi, które kocham równie bardzo jak tę balladę, ale na końcu i tak wygra Everything I Do. ;)

Płytki BA już prawie skompletowałam, trochę czasu to zajęło, bo niektóre krążki nadal ciężko zakupić od ręki, bez zamawiania. Oprócz BA słucham szeroko pojętej muzyki popularnej z wyróżnieniem U2, Michaela Jacksona, Linkin Park, więc raczej różnorodnie. ;) BA jest numerem 1 i to się nie zmieni nigdy, bo choć miewam miesiące, że jego muzykę odkładam na bok na rzecz kogoś innego, to i tak od lat wracam do korzeni. :D

Pozdrawiam serdecznie wszystkich BAd fanów. :)
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Poznajmy się!

Postprzez Petersky » 16 Cze 2011, 15:28

Mnie tylko ciekawi jedno, a mianowicie dlaczego:

najtinajn napisał(a): radosny rocznik '88


jest niby radosny? ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Poznajmy się!

Postprzez najtinajn » 16 Cze 2011, 20:30

Ummm... bo tak? :D Zawszeć to lepiej 'radosny' niż 'smętny', jeżeli już wrzucać jakiś epitet... ;)
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Poznajmy się!

Postprzez Petersky » 16 Cze 2011, 20:45

Eeee... myślałem, że umotywujesz to jakimś wyżem demograficznym albo coś ;) Może bym się dowiedział czegoś ciekawego :D
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Poznajmy się!

Postprzez BasiaK » 17 Cze 2011, 12:23

Basia, 37 lat:)) niezmiennie zakochana w Bryanie od 1987 roku czyli od 13 roku życia, kiedy to po raz pierwszy nagrałam sobie na magnetofon Kasprzak piosenkę "Heaven":))))))) Plakaty wycinane z niemieckiego Bravo, kasety przegrywane w warszawskim "Digitalu", członkostwo w kanadyjskim fan-clubie w Vancouver... A teraz jest internet co zupełnie zmieniło postać rzeczy :) Pewnie do śmierci mi nie przejdzie, bo zarażam wszystkich naokoło. Moje dzieci Gabrysia lat 5 i Michał lat 7 już mają prawie całą dyskografię, ich ulubione piosenki to Here I Am i generalnie Mustang:)
Moja ukochana niezmiennie od lat "Victim of Love", i nic tego nie przebije:) Byłam w Katowicach, a od przyszłego roku zwiedzam Europę z mocnym postanowieniem jeżdżenia śladem Bryana:)) Może i rocznik odległy ale duch w sercu jest!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH, BYLIŚCIE ŚWIETNI W RYBNIKU:)
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Tematy dowolne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron