Obecny czas: 28 Mar 2024, 22:41


Media o koncercie :)

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Media o koncercie :)

Postprzez najtinajn » 20 Cze 2011, 21:43

hereiam napisał(a):Mój komentarz się ukazał... Może pobędzie tam do jutra,jak ktoś się zorientuje i go wywalą... 2 lata temu,podczas relacji z Wianków( z koncertem Lenny'ego Kravitza ),Pan Janiak zachowywał się,jakby był jedyną gwiazdą wieczoru...


A do tego był tak wyjącym popisem niekompetencji, że zaiste tylko Wisła uratowała go od gradu lecących przedmiotów...
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Petersky » 21 Cze 2011, 13:50

Mnie zawsze rozwala Sołtysik jak próbuje powiedzieć cokolwiek na jakikolwiek muzyczny temat. Nóż otwiera się w kieszeni ;)
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Ewa » 26 Cze 2011, 13:34

Świetna relacja z koncertu:

http://audio.com.pl/index.php?page=muzy ... -w-rybniku

Fragment relacji Piotra Wojtowicza z powyższego linku:

"...
To co działo się podczas poniedziałkowego koncertu sam Bryan tak podsumował na Twitterze: "Thanks to all the 10,000+ fans that came to Rybnik last night...THAT was a night to remember!" Ten wpis chyba wystarczy za wszystko...

To był naprawdę niezapomniany wieczór i jego głównemu bohaterowi należą się naprawdę wielkie słowa uznania. Jako "zwierzak koncertowy" widziałem już naprawdę wiele i śmiem twierdzić, że ten był jeden z najlepszych - jeśli nie najlepszy - występów na żywo, których byłem świadkiem. Polska publiczność "kupiła" Adamsa już od pierwszych minut koncertu i jak widać nie mógł się z nią rozstać. Ciekawe kiedy znów będzie miał okazję spotkać się z fanami znad Wisły?

PS. Na miejscu organizatorów z agencji Prestige MJM od razu podjąłbym rozmowy z managementem Bryana, by jak najszybciej ściągnąć go ponownie do Polski. Jestem bowiem przekonany, że po rybnickim koncercie w kraj poszła tak fantastyczna fama pozytywnych wrażeń, że sukces frekwencyjny na kolejnym występie Kanadyjczyka murowany. Niezależnie czy będzie to stadion, czy hala na kilkanaście tysięcy narodu (na szczęście są już takie w kraju nad Wisłą). Jeśli o mnie chodzi, to ja już się piszę na bilety do sektora pod sceną. Proszę się ze mną kontaktować, gdy tylko ruszy sprzedaż. Wszelkie namiary do mnie oczywiście w redakcji "Audio". :)

Piotr Wojtowicz"
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Media o koncercie :)

Postprzez hereiam » 26 Cze 2011, 15:18

Petersky napisał(a):Mnie zawsze rozwala Sołtysik jak próbuje powiedzieć cokolwiek na jakikolwiek muzyczny temat. Nóż otwiera się w kieszeni ;)


Andrzej Sołtysik z TVN-u?On mnie wręcz odstręcza.Gdziekolwiek się pojawi,przełączam.Tak jak Ibisza :lol:
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Media o koncercie :)

Postprzez BasiaK » 26 Cze 2011, 17:21

Ewa, nareszcie recenzja napisana przez kogoś kto BYŁ na koncercie:)
Basia
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Media o koncercie :)

Postprzez Mania » 26 Cze 2011, 17:39

Faktycznie, znakomita i rzetelna recenzja koncertu BA. Co mnie cieszy to i trzeźwa ocena występu Kasi Kowalskiej, bo i ja byłam zadowolona. A pod PS mogę się tylko podpisać, 100% racji. :D


http://audio.com.pl/index.php?page=muzy ... oncertu_87

ten tekst też jest ok. ;]
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Media o koncercie :)

Postprzez mendosita » 27 Cze 2011, 07:06

Ta pierwsza recenzja rzeczywiście fajna, choć mmoja ocena dopasowania supportu jest skrajnie inna ;)
Ten drugi artykuł już trochę gorszy (za dużo opisu męki podróży, no ludzie, jak ktoś nie umie trafic z Cieszyna do Rybnika to ja nie mam pytań). Ale ogólnie zupełnie inaczej się czyta recenzje pisane przez osoby, które naprawdę były na koncercie.

PS. A ja dziś jadę do Ostravy na Roxette ;)
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Media o koncercie :)

Postprzez mendosita » 30 Cze 2011, 08:44

Kilkanaście dni po koncercie i forum na powoli umiera :(
Dla rozruszania napisze więc, że na Roxette w Ostravie było bardzo fajnie (choć oczywiście nie tak fajnie, jak na B ;) ). Hala pełna- jakieś 10 tysięcy ludzi. Zagrali same największe hity, plus 3 kawałki z nowej płyty. Brzmieli bardzo dobrze, ludzie bawili się super. Ja też, do momentu, gdy prawie zemdlałam (okropny był zaduch pod sceną, gdzie się kotłowałam razem z masą ludzi). Na szczęście stało się to pod sam koniec, na ostatnim kawałku, bisów wysłuchałam siedząc blisko wyjścia, z dostępem świeższego powietrza :) Jednak nie ma to jak stadion.
Załączniki
DSC02130.jpg
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Media o koncercie :)

Postprzez hereiam » 02 Lip 2011, 17:38

Forum chyba nie umiera - wakacje są,ludzie się rozjeżdżają,ale skoro odchodzimy od tematu,to powiem, że w późnych latach 80tych oraz 90tych poziom mojego uwielbienia dla Roxette i Bon Jovi był niemal równy temu,jakim darzyłam twórczość Bryana,dobrze,że wrócili.Bon Jovi niestety zrazili mnie występem dla TVP w 200 roku i jakoś nie moge słuchać ich nowych kawałków. Podczas sylwestrowego występu Szwedów w Polsce Marie nie była chyba w najlepszej formie,ale skoro teraz wypadli świetnie to im tylko gratuluję.Chciałabym kiedyś na żywo usłyszeć "Do you get excited" "Sleeping single","Dance away",czy "Fading like a flower".Było to w Warszawie?
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Media o koncercie :)

Postprzez mendosita » 03 Lip 2011, 07:46

Roxette to moja pierwsza wielka miłość- na ich piosenkach uczyłam się angielskiego mając 7 lat (spróbujcie przetłumaczyć sobie It must have been love nie znając angielskiego, masakra ;) ).
Potem przyszła era Bon Jovi, która trwa do dzisiaj (koncert w Polsce jest moim marzeniem od 11 roku życia).
Na Sylwestra w Polsacie Marie rzeczywiście nie wypadła najlepiej, instrumenty ją zagłuszały, wokalnie cieniutko. Pół roku w trasie chyba ją rozkręciło, bo jest już w naprawdę dobrej formie.
Na Roxette byłam w Ostravie, nie w Warszawie- sleeping in my car było, fading like a flower też. Set lista z tego co pamiętam wyglądała mniej więcej tak:
Dressed for success
Sleeping in my car
How do you do
Dangerous
7 twenty 7
Opportunity Nox
It must have been love
Listen to your heart
Church of your heart
Perfect day
I wish I could fly
The look
Watercolours in the rain
Spending my time
Way out
She's got nothing on (but the radio)
Speak to me
Silver blue (moje ukochane)
Only when I dream
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Poprzednia

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron