Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:31


Wrażenia po koncercie

26 lipca 2012 r. - hala Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu

Wrażenia po koncercie

Postprzez Archon » 27 Lip 2012, 19:40

Właśnie minęły pierwsze 24h od rozpoczęcia koncertu naszego idola więc proponuje abyśmy dzieli się wszelkimi wrażeniami dotyczącymi koncertu jak i jego otoczki organizacyjnej ;]
Archon
 
Posty: 13
Rejestracja: 29 Maj 2011, 13:52

Re: Wrażenia po koncercie

Postprzez Hasid » 30 Lip 2012, 17:01

Powiem tak - REWELACJA, byłem już na paru koncertach w życiu, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to był jeden z najlepszych występów na żywo na jakim miałem przyjemność być. Przede wszystkim wokal Bryana - niesamowicie mocny i czysty, aż trudno uwierzyć ale wg mnie brzmiał momentami lepiej niż w studyjnych oryginałach, niewielu artystów potrafi zaprezentować się na żywo lepiej niż w studiu. Wielki szacunek za to plus za podejście do publiczności, widać było, że nie przyjechał "odbębnić" kolejnego koncertu, jemu samemu koncert podobał się chyba równie mocno jak ludziom pod sceną i to było widać.
"Ząb czasu" już go mocno nadgryzł, ale takiej energii, profesjonalizmu i wkładania jednocześnie serca w muzykę powinni się od niego uczyć wszyscy. Gołym okiem widać, że to co robi wciąż sprawia mu wielką frajdę. I oby jak najdłużej. Naprawdę znakomity koncert, praktycznie bez słabych stron. Mam nadzieję, że po Rybniku i Poznaniu będziemy częściej mogli go podziwiać na żywo.;)

pozdro
Hasid
Hasid
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 Lut 2011, 17:02

Re: Wrażenia po koncercie

Postprzez adamsowski » 31 Lip 2012, 07:13

Koncert oczywiście jak zwykle rewelacyjny. Warto było tam być mimo wszystkich niedogodności. Pozdrawiam na wstępie wszystkich prawdziwych fanatyków, którzy wiedzą po co przychodzi się na koncert ukochanego artysty. Była nas tam niestety garstka w porównaniu do tej całej słitaśnej halastry przechadzającej się po hali w japonkach w tą i z powrotem z plastkowymi kubkami piwa. Ten problem już był w Rybniku. Po co oni przychodzą na takie koncerty. Piosenek nie znają, nie potrafią się bawić, a o skakaniu, czy odpowiadaniu Bryanowi mowy nie ma. Jeszcze jedno mnie rozczarowało. Paulinka z W-wy to już dożywotnio ma miejsce na scenie obok Bryana? Przypadek jest tu raczej wykluczony. To miał być spontan a wybrał tę właśnie osóbkę do śpiewania po raz drugi? Coś tu jest nie tak. Kto był w Rybniku niech potwierdzi. Trzymajcie się mocno Bryanomaniacy, nie dajcie się komercji i równaniu w dół. Król był jest i będzie najlepszy! BRYAN KOCHAMY CIĘ!!!!!
adamsowski
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lut 2012, 20:24

Re: Wrażenia po koncercie

Postprzez Sparrow » 31 Lip 2012, 21:25

adamsowski napisał(a): Paulinka z W-wy to już dożywotnio ma miejsce na scenie obok Bryana? Przypadek jest tu raczej wykluczony.

Oczywiście że to nie jest przypadek...niebieskie oczęta i kolorowy strój. Wie dziewczyna czym przyciągnąć Bryana uwagę i tyle. Występ i śpiew wychodzi jej całkiem nieźle i to najważniejsze.Wstydu Nam nie przynosi.Bryan raczej nie pamięta kogo wybrał w Rybniku, a tym bardziej w Pradze.
Sparrow
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 Mar 2011, 15:29

Re: Wrażenia po koncercie

Postprzez voip » 03 Sie 2012, 21:12

Nic tylko pozazdrościć... pozdrawiam AdamsoFanów;)
voip
 
Posty: 107
Rejestracja: 20 Lut 2011, 18:07
Miejscowość: Rybnik

Re: Wrażenia po koncercie

Postprzez reckless » 04 Sie 2012, 21:35

Co do ludzi przychodzących na koncerty. Byłem już na kilku koncertach gwiazd wielkiego formatu, nie tylko Bryana i tak patrząc realnie z zewnątrz, koncerty wcale nie są dla fanów danego zespołu. Fani stanowią niewielki procent publiczności, można podzielić fanów na tych co kochają bez opamiętania, fanów którzy lubią wykonawcę i raczej nie będą czekać od rana przed halą, są osoby które lubią wykonawcę, znają kilka piosenek i fajnie że tam będą. Pozostała większość osób to przypadkowi osobnicy, którzy chodzą na wszystkie wydarzenia w mieście, dostali zaproszenia, lub nie wiedzą co zrobić z kasą.
Artyści zdają sobie z tego sprawę, nawet na koncertach U2 fani, którzy skaczą, śpiewają, wolą być blisko pod sceną niż kupić piwo - to tylko część publiki. Historia polskiej flagi to już inne zagadnienie psychologiczne.
Cieszmy się sami i zostawmy "przypadkowe" osoby, które wolą czekać po piwo, zjeść kiełbasę niż być blisko.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Wrażenia po koncercie

Postprzez adamsowski » 06 Sie 2012, 09:02

Witam,
jestem żoną adamsowskiego. Byłam na koncercie Bryana w Rybniku i w Poznaniu. Bardzo lubię piosenki Adamsa, lubię Keitha, niestety nie znam angielskiego tak aby razem ze wszystkimi spiewać. W Poznaniu koncert był chyba lepszy, mimo że z organizacją było trochę gorzej niż w Rybniku. Jestem zafascynowana reakcją prawdziwych fanów. Były momenty, kiedy fani mogli zaśpiewać całą piosenkę bez udziału samego artysty!!! Super. Myślę, że na kolejny koncert Bryana w Polsce również się wybiorę z mężem a do tego czasu podszkolę mój angielski. Na koniec - tu będę chyba bardziej obiektywna od fanów: nie wierzę w przypadki co do wyboru dziewczyny wtórującej Bryanowi. Byliśmy w Poznaniu o godzinie 4 rano, ok. 7 rano przed wejściem do sali gdzie miał być koncert siedziały już dziewczyny-fanki. Jako kobieta mogę stwierdzić - ładniejsze i zgrabniejsze od wybranej Pauliny. Więc moim zdaniem argument że miała czym przyciągnąc wzrok - odpada. (no chyba że faceci widzą to inaczej). W Sopocie o ile pamiętam, Bryan tez poprosił dziewczynę z widowni aby z nim zaśpiewała i to była kompletna klapa!!! Nie umiała, nie znała tekstu. I myślę, że tym się teraz Adams kieruje - wybiera osobę, o której wie, że będzie umiała zaśpiewać aby nie było znów kiszki! Moje podejrzenie jest takie - że się z Pauliną znają albo jest to załatwione inaczej przez menedżera albo jakoś tak. Jest to jedyny zgrzyt w całej tej fantastycznej imprezie. Może na następnych tak nie będzie. Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH FANÓW!!! Ela.
adamsowski
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lut 2012, 20:24


Wróć do Koncert w Poznaniu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron