Obecny czas: 20 Kwi 2024, 06:04


Problem techniczny z kontem na forum

Dyskusje na dowolny temat.

Problem techniczny z kontem na forum

Postprzez dbadfan » 04 Lut 2011, 20:51

Witam - mam uwagę do administratorów. Jestem kobietą a przy rejestracji wybierając płeć "kobieta" wyskakiwał mi błąd "pole płeć musi być uzupełnione". No to sie zarejestrowałam jako mężczyzna i mówię - zmienię później a tu klops = próbuje zmienic płec w ustawieniach konta i nadal to samo - gdy wybieram "kobieta", klikam "zapisz" - wyskakuje błąd "pole płeć musi być uzupełnione" :( Czy ktos może coś z tym zrobić, a,lbo mi administracyjnie płeć zmienic na właściwą?
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Problem techniczny z kontem na forum

Postprzez dbadfan » 05 Lut 2011, 11:38

dbadfan napisał(a):Witam - mam uwagę do administratorów. Jestem kobietą a przy rejestracji wybierając płeć "kobieta" wyskakiwał mi błąd "pole płeć musi być uzupełnione". No to sie zarejestrowałam jako mężczyzna i mówię - zmienię później a tu klops = próbuje zmienic płec w ustawieniach konta i nadal to samo - gdy wybieram "kobieta", klikam "zapisz" - wyskakuje błąd "pole płeć musi być uzupełnione" :( Czy ktos może coś z tym zrobić, a,lbo mi administracyjnie płeć zmienic na właściwą?


Super! Dzis się zalogowałam i jestem juz kobietą! ;) Bardzo mnie to cieszy :)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Problem techniczny z kontem na forum

Postprzez reckless » 05 Lut 2011, 22:38

W piątek w tych godzinach co się rejestrowałaś dodawałem pole w profilu użytkownika i akurat trafiło na Ciebie :)
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Problem techniczny z kontem na forum

Postprzez dbadfan » 06 Lut 2011, 13:17

reckless napisał(a):W piątek w tych godzinach co się rejestrowałaś dodawałem pole w profilu użytkownika i akurat trafiło na Ciebie :)

No to szczęściara ze mnie ;) Nie obrażę się gdyby w Rybniku, oko Bryana szukające ochotnika do występu, trafiło akurat na mnie ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań


Wróć do Tematy dowolne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron