Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:58


Bryan i ja

Twórczość zespołu, albumy, piosenki, video.

Bryan i ja

Postprzez cstarling » 15 Lut 2011, 21:17

Jak to się stało, że słuchasz Bryana? Podziel się historią!
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Bryan i ja

Postprzez Dori » 16 Lut 2011, 06:28

Rodzice karmili mnie nim od niemowlaka;)
Awatar użytkownika
Dori
 
Posty: 13
Rejestracja: 04 Lut 2011, 12:58
Miejscowość: Bytom

Re: Bryan i ja

Postprzez vanora13 » 18 Lut 2011, 11:12

Właściwie zaczęło się od "Everything I do I do it for you". Była to chyba od zawsze moja ulubiona piosenka. Ale nie znałam wtedy jeszcze żadnej innej. Któregoś pięknego dnia trafiłam jednak na jakimś kanale muzycznym (za czasów gdy jeszcze na MTV albo VIVIE można było trafić na fajną piosenkę - teraz to graniczy z cudem...) na "Here I am". Jako że konie kocham od maleńkości, teledysk od razu przypadł mi do gustu. Potrafiłam godzinami siedzieć przed telewizorem, byle tylko trafić na tą piosenkę. Później odkryłam :D, że właśnie ta piosenka jest użyta w mojej ulubionej bajce, a potem, że nie tylko ta jedna jest napisana przez Bryana i zaczęło się na dobre :D
No i się rozpisałam... :D
vanora13
 
Posty: 15
Rejestracja: 08 Lut 2011, 16:29

Re: Bryan i ja

Postprzez Magda » 25 Lut 2011, 16:46

Zawsze wiedziałam że Bryan napisałmuzykę do oczywiście ''Mustanga z dzikiej doliny'', ale przyznam że wolałam polską wersję :roll: Wkońcu wreszcie przeszłam na angielską. Spragniona muzyki Bryanka weszłam do internetu i tam olśnienie :idea: -było tam tye muzy że nie nadążałam ściągaćXD Pojakimś czasie uznałam, że płyty są lepsze. Kupiłam kilka płyt i usunęłam całą muzykę kturą zgromadziłam dotychczas. Póżniej kupowałam płyty pojedynczo i się ''delektowałam''. No i teraz Bryan przybywa do nas... :D
Magda
 
Posty: 15
Rejestracja: 04 Lut 2011, 11:36
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan i ja

Postprzez vanora13 » 25 Lut 2011, 20:05

Magda napisał(a):Zawsze wiedziałam że Bryan napisałmuzykę do oczywiście ''Mustanga z dzikiej doliny'', ale przyznam że wolałam polską wersję :roll:

Ja uwielbiam i jedną i drugą :) Angielską to wiadomo, po prostu nie da się nie lubić :D, ale polska wersja ma w sobie "to coś" :D Maciek Balcar (to on śpiewał w polskiej wersji) ma naprawdę świetny głos. Jak słuchałam utworów z mustanga w jeszcze innych językach, to żadne wykonanie nie może się równać z tymi dwoma (w prawdzie Bryan śpiewał jeszcze we francuskiej, ale przez to, że muszę się uczyć tego języka mam do niego straszny uraz i nawet głos Bryana mi nie pomaga ;))
vanora13
 
Posty: 15
Rejestracja: 08 Lut 2011, 16:29

Re: Bryan i ja

Postprzez Norbi » 26 Lut 2011, 16:46

Ja zacząłem po oglądnięciu "Mustanga..." potem kolega pokazał Heaven i jakoś tak dalej samo poleciało ;)
Awatar użytkownika
Norbi
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 Lut 2011, 15:22
Miejscowość: Police

Re: Bryan i ja

Postprzez bogus » 03 Kwi 2011, 17:46

W zasadzie, to tak jak Norbi, chociaż tak naprawdę doceniłem Bryana dopiero po przesłuchaniu albumu "On a day like today". Powtarzam zawsze i wszędzie że to zdecydowanie najbardziej melodyjny, ciekawy i brzmiący album w jego karierze ;p
Awatar użytkownika
bogus
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lut 2011, 22:13


Wróć do Muzyka i twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron