Obecny czas: 28 Mar 2024, 08:33


KOMUNIKAT do fanów!!!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 14 Kwi 2011, 09:50

dbadfan napisał(a):Zgadzam się całkowicie! Michał, czekamy zatem na Twoje wskazówki, wytyczne, bo chyba Ty tu masz większe doświadczenie niz my wszyscy razem wzięci - tylko powiedz nam co jak powinno być, by zadymy nie było.
Wszystko jest do zrobienia - tak uważam!

Rozmawiałam ze znajomym na temat naszej akcji i on stwierdzi, że akcja taka jak nasza, powinna zostać najpierw zaakceptowana a potem uwzględniona przez organizatorów w scenariuszu koncertu i co za tym idzie, o akcji ten musi zostać poinformowany wykonawca koncertu, czyli Bryan.
Dlatego też, idąc śladem dbadfana zwracam się z prośbą do Michała o odzew i nakreślenie nam jak wygląda sytuacja. Jak zapatruje się na to Agencja Prestige MJM? Nie chcemy robić nic, co mogłoby komuś zaszkodzić. Uwierz mi Michale :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 18 Kwi 2011, 07:40

Ewa napisał(a):Dlatego też, idąc śladem dbadfana zwracam się z prośbą do Michała o odzew i nakreślenie nam jak wygląda sytuacja. Jak zapatruje się na to Agencja Prestige MJM? Nie chcemy robić nic, co mogłoby komuś zaszkodzić. Uwierz mi Michale :)

Jak mnie poinformował Michał, Agencja Prestige MJM zapatruje się dobrze na naszą akcję, zatem wszystko jest na dobrej drodze. Nasz niezawodny Michał trzyma rękę na pulsie i mamy jeszcze trochę czasu na dopracowanie szczegółów :)
Michale, zatem czekamy spokojnie na kolejne wieści i jeśli coś trzeba będzie zadziałać z naszej strony - daj znać :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez MichalStencel » 18 Kwi 2011, 14:24

Wszystko jak narazie jest na dobrej drodze. Zobaczymy, na ile wypali ten pomysł z rynkiem przed koncertem, bo z tego co wiem, to jednak większość z Was przyjedzie jednak w poniedzialek. Nie oznacza to jednak, że nic się nie bedzie działo. Wkrótce wyjaśni zatem, w jakiej formie będzie ta niedziela.

Co do pomysłów w samym dniu koncertu (baloniki itp.), to także wszystko w toku. Nie zapomnijcie, że PRESTIGE ma na swojej głowie jeszcze 3 koncerty oprócz Bryana, zatem mają co robić. Póki co jest wszystko pod kontrolą.

Pozdrawiam
Michał Stencel- pomysłodawca koncertu
tel.kom. 600423944
michalstencel@o2.pl
MichalStencel
 
Posty: 26
Rejestracja: 26 Lut 2011, 09:19
Miejscowość: Rybnik

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 18 Kwi 2011, 19:25

MichalStencel napisał(a):Wszystko jak narazie jest na dobrej drodze. Zobaczymy, na ile wypali ten pomysł z rynkiem przed koncertem, bo z tego co wiem, to jednak większość z Was przyjedzie jednak w poniedzialek. Nie oznacza to jednak, że nic się nie bedzie działo. Wkrótce wyjaśni zatem, w jakiej formie będzie ta niedziela.

Co do pomysłów w samym dniu koncertu (baloniki itp.), to także wszystko w toku. Nie zapomnijcie, że PRESTIGE ma na swojej głowie jeszcze 3 koncerty oprócz Bryana, zatem mają co robić. Póki co jest wszystko pod kontrolą.

Pozdrawiam


Dzięki za info!
Musi być coś w niedzielę - choćby to było nie na telebimie, ale np na telewizorku gdzieś - trza sie rozgrzać, nie ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 21 Kwi 2011, 07:02

MichalStencel napisał(a):Wszystko jak narazie jest na dobrej drodze. Zobaczymy, na ile wypali ten pomysł z rynkiem przed koncertem, bo z tego co wiem, to jednak większość z Was przyjedzie jednak w poniedzialek. Nie oznacza to jednak, że nic się nie bedzie działo. Wkrótce wyjaśni zatem, w jakiej formie będzie ta niedziela.

Michale, ja dbadfan i Patrycja planujemy zawitać w Rybniku w niedzielę i dlatego też trzymamy kciuki za przedkoncertową rozgrzewkę na rynku. Dwa koncerty Bryana, dzień po dniu, propozycja ta kusi diabelnie :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez mendosita » 21 Kwi 2011, 09:48

Też mam ogromną nadzieję, że coś w niedzielę na rynku się odbędzie. Bardzo napaliłam się na taki warm up przedkoncertowy i nie chcę nawet myśleć o tym, że nic nie będzie.
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez voip » 21 Kwi 2011, 13:53

Ja będę na pewno ;) A w poniedziałek do południa Trójka ma prowadzić program z rybnickiego rynku.
voip
 
Posty: 107
Rejestracja: 20 Lut 2011, 18:07
Miejscowość: Rybnik

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez mendosita » 21 Kwi 2011, 14:53

I tak biorę urlop, więc pewnie będę na rynku przed południem :) Nie wiem tylko od której należy czatować przy wejściu na stadion.
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 21 Kwi 2011, 18:56

mendosita napisał(a):I tak biorę urlop, więc pewnie będę na rynku przed południem :) Nie wiem tylko od której należy czatować przy wejściu na stadion.

No własnie - ktos wie od której czatowac pod stadionem? O której bramy otwierają... a własnie w mojej dziwnej głowie mi zaświtało, by trójce na rynku zrobic zbiorowy podkład muzyczny z własnych gardeł ? ;))
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez karola2210 » 21 Kwi 2011, 20:34

dbadfan napisał(a):
mendosita napisał(a):I tak biorę urlop, więc pewnie będę na rynku przed południem :) Nie wiem tylko od której należy czatować przy wejściu na stadion.

No własnie - ktos wie od której czatowac pod stadionem? O której bramy otwierają... a własnie w mojej dziwnej głowie mi zaświtało, by trójce na rynku zrobic zbiorowy podkład muzyczny z własnych gardeł ? ;))

Moje gardło już raz udzieliło się na potrzeby tego koncertu i myślę, że z przyjemnością zrobiłoby to jeszcze raz :-)
W Rybniku będę razem z koleżanką, planowo o godz.13.
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 22 Kwi 2011, 06:43

dbadfan napisał(a):No własnie - ktos wie od której czatowac pod stadionem? O której bramy otwierają... a własnie w mojej dziwnej głowie mi zaświtało, by trójce na rynku zrobic zbiorowy podkład muzyczny z własnych gardeł ? ;))

Dbadfanie, to nie czatujemy od samego rana? Jak wiesz Bryan ma zameldować się w Rybniku nad ranem, więc może udałoby nam się go spotkać?
Ostatnio edytowany przez Ewa, 20 Maj 2011, 19:58, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Lucy » 22 Kwi 2011, 06:59

Jakby co, to ja też zajmuję koczowniczą miejscówkę przy bramie głównej. Nie ma szans, żebym mogła w tym czasie bezczynnie siedzieć w domu i czekać.
Jak ktoś ma ochotę pokoczować, zapraszam.
Lucy
 
Posty: 30
Rejestracja: 07 Mar 2011, 11:57

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 22 Kwi 2011, 07:05

Lucy napisał(a):Jakby co, to ja też zajmuję koczowniczą miejscówkę przy bramie głównej. Nie ma szans, żebym mogła w tym czasie bezczynnie siedzieć w domu i czekać.
Jak ktoś ma ochotę pokoczować, zapraszam.

Lucynko, to jest nas już trzech muszkieterów :)
Musimy tylko zrobić dobre zaopatrzenie na cały dzień i do boju :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 22 Kwi 2011, 07:28

Droga Pati, wybacz mi, bo zapomniałam o Tobie :) A może by tak od razu z rozgrzewki przedkoncertowej Michała umiejscowić się pod stadionem?
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ana230 » 20 Maj 2011, 04:18

Ewa napisał(a):
Lucy napisał(a):Jakby co, to ja też zajmuję koczowniczą miejscówkę przy bramie głównej. Nie ma szans, żebym mogła w tym czasie bezczynnie siedzieć w domu i czekać.
Jak ktoś ma ochotę pokoczować, zapraszam.

Lucynko, to jest nas już trzech muszkieterów :)
Musimy tylko zrobić dobre zaopatrzenie na cały dzień i do boju :)



4 ;) i jeszcze moja koleżanka to 5 ;))
Damy radę, choćby wiało, siąpało :D ;)
Awatar użytkownika
Ana230
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 Lut 2011, 18:15
Miejscowość: Sandomierz/Kraków

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Lucy » 20 Maj 2011, 09:07

Oj, się będzie działo...
Lucy
 
Posty: 30
Rejestracja: 07 Mar 2011, 11:57

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 20 Maj 2011, 18:22

Ana230 napisał(a):
Ewa napisał(a):
Lucy napisał(a):Jakby co, to ja też zajmuję koczowniczą miejscówkę przy bramie głównej. Nie ma szans, żebym mogła w tym czasie bezczynnie siedzieć w domu i czekać.
Jak ktoś ma ochotę pokoczować, zapraszam.

Lucynko, to jest nas już trzech muszkieterów :)
Musimy tylko zrobić dobre zaopatrzenie na cały dzień i do boju :)



4 ;) i jeszcze moja koleżanka to 5 ;))
Damy radę, choćby wiało, siąpało :D ;)

No to jest nas trzech muszkieterów pomnożone przez dwa , bo ja też ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Fiorella » 22 Maj 2011, 23:30

Też bym się dołączyła...Czy można? W grupie siła ;) ale zrozumiem jeśli macie swoje własne grono... :) :)
Fiorella
 
Posty: 17
Rejestracja: 12 Mar 2011, 22:24

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 23 Maj 2011, 05:57

Fiorella napisał(a):Też bym się dołączyła...Czy można? W grupie siła ;) ale zrozumiem jeśli macie swoje własne grono... :) :)

Fiorella, nie wiem jak reszta fanów uważa, ale dla mnie jest tylko jedna grupa i jest nią grupa wszystkich fanów Bryana Adamsa. Grupa jest otwarta na każdego fana, który sercem czuje muzykę Bryana, więc mam nadzieję, że spotkamy się w poniedziałek z samego rana przed bramą stadionu. Myślę, że bez problemu nas tam odnajdziesz :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Fiorella » 23 Maj 2011, 20:39

Ojej, dziękuję :) ale mi sie milo zrobilo :)
Fiorella
 
Posty: 17
Rejestracja: 12 Mar 2011, 22:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron