Obecny czas: 29 Mar 2024, 02:02


Witamy Bryana!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Witamy Bryana!

Postprzez hereiam » 12 Cze 2011, 18:44

Poczytaj wcześniej ten wątek - tekst tam jest - ucz się,bo czasu mało :))
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Witamy Bryana!

Postprzez rybniczanka » 12 Cze 2011, 18:49

oo chyba już nie zdążę :(
rybniczanka
 
Posty: 21
Rejestracja: 10 Kwi 2011, 14:11

Re: Witamy Bryana!

Postprzez rybniczanka » 12 Cze 2011, 18:52

a gdzie można znaleźć koszulkę na której można się podpisywać?
rybniczanka
 
Posty: 21
Rejestracja: 10 Kwi 2011, 14:11

Re: Witamy Bryana!

Postprzez hereiam » 12 Cze 2011, 18:59

Przeczytaj ten wątek,tam znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.Koszulkę mam ja-jutro koło południa będę w Rybniku.
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Witamy Bryana!

Postprzez rybniczanka » 12 Cze 2011, 19:06

oo szkoda, koło południa nie będzie mnie jeszcze pod stadionem :( zostaw dla mnie troszkę miejsca na podpis :) a nie wiesz przypadkiem czy pod stadionem będą sprzedawane koszuli z podobizną Bryana albo tzw "gadżety" z jego podobizną ?
rybniczanka
 
Posty: 21
Rejestracja: 10 Kwi 2011, 14:11

Re: Witamy Bryana!

Postprzez hereiam » 12 Cze 2011, 19:17

Na pewno coś będzie,a podpisy będę zbierać całe popołudnie - do rozpoczęcia koncertu,jak trafie na fana - dam długopis
do reki:D
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Witamy Bryana!

Postprzez FankaBA » 13 Cze 2011, 12:59

We swear to you - we will always be there for you - there's nothin' we won't do
we promise you - all our life we will live for you - we will make it through
Forever - we will be
Together - you and we
The more we get to know ya - nothin' can compare
With all of our heart - ya know we'll always be right there
Forever - we will be
Together - just you and we
The more we get to know ya - the more we really care
With all of our heart - ya know we'll always be righ there...
Zawsze i wszedzie Bryan Adams najlepszy bedzie!
FankaBA
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 Lut 2011, 00:32

Re: Witamy Bryana!

Postprzez chrisoporanku » 17 Cze 2011, 09:32

No i jak tam powitanie? Nie chcę byc złośliwy - wiec prosto z mostu - "a nie mówiłem!". Mam nadzieje, że nastepnym razem do głosu dojdzie rozsądek. Btw. koncert był pierwsza klasa, niesamowity klimat, jak chce jeszcze raaaaz :D
Awatar użytkownika
chrisoporanku
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Maj 2011, 14:36
Miejscowość: Kępno

Re: Witamy Bryana!

Postprzez madzialenna » 17 Cze 2011, 09:44

podpisuję się pod wypowiedzią chrisa i swoje "a nie mowiłam" dorzucam - i zapewniam, że ani grama zlośliwości w tym nie ma! pisałyśmy, że Bry zawsze automatycznie po pierwszym kawałku wchodzi z kolejnym i nie ma szans na przekrzyczenie go...wg mnie pomysły piosenki i maskotek były z góry skazane na porażkę. i potwierdziło się.
mimo tego uważam, że my jako fani, swoim entuzjazmem i dobrą zabawą udowodniliśmy, że warto do nas szybko wrócić :D
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Wicked » 17 Cze 2011, 11:36

A ja myślę, że były ze 3 okazje, gdzie można było wejść, ale piosenka, którą wybraliśmy jest trudna do zaintonowania - ja byłam za czymś bardziej energicznym, myślę, że byloby łatwiej i więcej osób dołączyłoby się do śpiewania. Ale może następnym razem ;)
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Witamy Bryana!

Postprzez karola2210 » 17 Cze 2011, 15:20

W pewnym momencie słyszałam jak jakaś grupka zaczęła śpiewać i nawet się dołączyłam, ale Bryan nam przerwał... :( :P
Trudno. Trzeba będzie zrobić lepsze powitanie NASTĘPNYM RAZEM :-)
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Sparrow » 17 Cze 2011, 15:43

Wicked napisał(a):A ja myślę, że były ze 3 okazje, gdzie można było wejść, ale piosenka, którą wybraliśmy jest trudna do zaintonowania - ja byłam za czymś bardziej energicznym, myślę, że byloby łatwiej i więcej osób dołączyłoby się do śpiewania. Ale może następnym razem ;)


Proponowałam Hearts on Fire(byli by zadowoleni że dobrze zaplanowali piosenki na Nasz koncert),to ktoś stwierdził że lista do głosowania jest już zamknięta.Nie ma jak Polska demokracja...
Sparrow
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 Mar 2011, 15:29

Re: Witamy Bryana!

Postprzez m80 » 17 Cze 2011, 15:51

Ja myślę, że mogliśmy odśpiewać piosenkę Bryanowi po ostatnim bisie, tak na pożegnanie..., ale cóż nie wyszło, może następnym razem :)
m80
 
Posty: 11
Rejestracja: 12 Kwi 2011, 16:09

Re: Witamy Bryana!

Postprzez MirabellaBunny » 17 Cze 2011, 20:21

Też uważam, że można by w przyszłości pomyśleć o jakimś utworze "z pazurem". Moim zdaniem można było spróbować przed wejściem Bryana na scenę, jak wyświetlali wpisy z twittera. Taka jakby zachęta, żeby juz w końcu wyszli :P (pewnie nie tylko mnie się też czas tuż przed koncertem strasznie dłużył:P). Następnym razem powitanie musi wypalić, bez względu na postać, jaką będzie miało :)
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 18 Cze 2011, 18:56

karola2210 napisał(a):W pewnym momencie słyszałam jak jakaś grupka zaczęła śpiewać i nawet się dołączyłam, ale Bryan nam przerwał... :( :P
Trudno. Trzeba będzie zrobić lepsze powitanie NASTĘPNYM RAZEM :-)

Karola, to Ty najwidoczniej stałaś koło nas, niedaleko mnie i dbadfana!!! Bo udało nam się zaśpiewać pierwszy wers, no ale Bryan nas zagłuszył. Nie pamiętam dokładnie po której piosence Bryana weszłyśmy, ale chyba gdzieś po 4, była taka mała pauza. Jakaś dziewczyna mnie rozpoznała, to byłaś Ty?
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 18 Cze 2011, 19:05

madzialenna napisał(a):podpisuję się pod wypowiedzią chrisa i swoje "a nie mowiłam" dorzucam - i zapewniam, że ani grama zlośliwości w tym nie ma! pisałyśmy, że Bry zawsze automatycznie po pierwszym kawałku wchodzi z kolejnym i nie ma szans na przekrzyczenie go...wg mnie pomysły piosenki i maskotek były z góry skazane na porażkę. i potwierdziło się.
mimo tego uważam, że my jako fani, swoim entuzjazmem i dobrą zabawą udowodniliśmy, że warto do nas szybko wrócić :D

Madziu, dajemy słowo, że następnym razem będziemy słuchać bardziej doświadczonych badfanów. Przyznaję, że akcja nie wypaliła, ale starałyśmy się. Najważniejsze, że jak podkreśliłaś, daliśmy przykład że potrafimy się bawić :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 18 Cze 2011, 19:13

Wicked napisał(a):A ja myślę, że były ze 3 okazje, gdzie można było wejść, ale piosenka, którą wybraliśmy jest trudna do zaintonowania - ja byłam za czymś bardziej energicznym, myślę, że byloby łatwiej i więcej osób dołączyłoby się do śpiewania. Ale może następnym razem ;)

Pierwszy raz mogłyśmy wejść zaraz po tym jak Bryan pojawił się na scenie. Dobrym momentem było też zaśpiewanie na bis, a jeszcze lepszym moment, kiedy to Paulina była na scenie i śpiewała z Bryanem WYG. Wiem, ze być może była w szoku, i nie wiem, czy wiedziała o akcji, ale jak już skończyli śpiewać mogła powiedzieć Bryanowi, że prosimy go o chwilę uwagi, bo mamy dla niego niespodziankę i wtedy sama Paulina mogłaby zacząć śpiewać, a my dołączylibyśmy do niej... To byłby doskonały moment, no ale minęło i chyba nie powinnam rozpamiętywać niewypału naszej akcji w kategoriach porażki.
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 18 Cze 2011, 19:47

Ewa napisał(a):Pierwszy raz mogłyśmy wejść zaraz po tym jak Bryan pojawił się na scenie. Dobrym momentem było też zaśpiewanie na bis, a jeszcze lepszym moment, kiedy to Paulina była na scenie i śpiewała z Bryanem WYG. Wiem, ze być może była w szoku, i nie wiem, czy wiedziała o akcji, ale jak już skończyli śpiewać mogła powiedzieć Bryanowi, że prosimy go o chwilę uwagi, bo mamy dla niego niespodziankę i wtedy sama Paulina mogłaby zacząć śpiewać, a my dołączylibyśmy do niej... To byłby doskonały moment, no ale minęło i chyba nie powinnam rozpamiętywać niewypału naszej akcji w kategoriach porażki.

Ja dokładnie taki plan miałam w głowie na wypadek, gdyby to mnie wybrał, no ale nie wybrał i plan poszedł sie bujać ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez karola2210 » 20 Cze 2011, 14:04

Ewa napisał(a):
karola2210 napisał(a):W pewnym momencie słyszałam jak jakaś grupka zaczęła śpiewać i nawet się dołączyłam, ale Bryan nam przerwał... :( :P
Trudno. Trzeba będzie zrobić lepsze powitanie NASTĘPNYM RAZEM :-)

Karola, to Ty najwidoczniej stałaś koło nas, niedaleko mnie i dbadfana!!! Bo udało nam się zaśpiewać pierwszy wers, no ale Bryan nas zagłuszył. Nie pamiętam dokładnie po której piosence Bryana weszłyśmy, ale chyba gdzieś po 4, była taka mała pauza. Jakaś dziewczyna mnie rozpoznała, to byłaś Ty?

Chyba widziałam Ciebie i... Danutę (?), ale nie podchodziłam, więc to na pewno nie ja :-)

To już TYDZIEŃ. Ale to zleciało...
Nie wiem czy słyszałyście, ale w sobotę około 7 rano na antenie Radia Express (chociaż za nazwę stacji nie dałabym sobie ręki uciąć) powiedziano, że dziś koncert Bryana Adamsa w Rybniku. Facet mówił o zamknięciu ulicy Gliwickiej a także o tym, że jako support wystąpi Kasia Kowalska. Nie wiem jak można się aż tak bardzo pomylić :P
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: Witamy Bryana!

Postprzez MirabellaBunny » 20 Cze 2011, 16:28

To ciekawa jestem dlaczego nas tam w sobotę nie było :lol: :lol: :lol:
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron