Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:34


Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Kate666 » 15 Cze 2011, 16:28

RECKLESS przyłączam się do prośby o zdjęcia :]
Jesli chodzi o Niemcy to prawda, tylko niestety koszty tu drastycznie wzrastają :(
Kate666
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 Maj 2011, 21:39

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Wicked » 15 Cze 2011, 17:05

Akurat do Niemiec wolałabym nie jeździć na koncert, zresztą koncert w Polsce jest zupełnie inny - Bryan myśli o naszym kraju, mówi parę słów po polsku - może dla kogoś to nie ma znaczenia, ale 1000 razy bardziej wolę usłyszc jego "cześć" czy "pamiętam" niż niemiecki odpowiednik.
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Kate666 » 15 Cze 2011, 21:46

zgadzam sie w 100%, zupelnie inny klimat to tworzy, no, ale cóż jak mamy czekać 5 lat...to moze nie jest to taka zła do konca opcja..:/
Kate666
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 Maj 2011, 21:39

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Petersky » 15 Cze 2011, 21:57

>>> Bryan myśli o naszym kraju

Może to być dla kogoś smutne, ale jednak prawdziwe - Bryan "myśli" o każdym kraju w którym w danej chwili gra ;) Taka jego rola - wątpię, że dzieli kraje na lepsze i gorsze. Fani to fani.

Jeśli chodzi o organizację koncertu w Rybniku - nie byłem, wiem jak to wyglądało tylko z opowieści. Ale akurat fakt, że Rybnik nie ma połączeń PKP z resztą kraju nie jest żadną winą Prestige MJM. Organizatorzy pod względem promocyjnym zrobili naprawdę wiele - samych materiałów prasowych stworzyli tyle, że można by było tym spokojnie obdzielić kilka koncertów Adamsa w Polsce ;)

Generalnie, gdybym miał taką możliwość, wolałbym zobaczyć koncert w naszym kraju. Ale w Berlinie naprawdę było świetnie, a i Polaków było od zarąbania. Z polską flagą włącznie (aczkolwiek zginęła śmiercią tragiczną odkopana przez Bryana ;) )
http://www.rockers.com.pl/artykuly/artykul/45.html - relacja z koncertu Bryana Adamsa w Berlinie
Petersky
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Cze 2011, 06:30

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 15 Cze 2011, 22:56

No ba... wiadomo, że lepiej byłoby Go znowu gościć na polskiej ziemi, mieć pewność, że sercem jest z Polakami, na nich skupia uwagę i do nich odnosi się poprzez użycie polskich zwrotów, ale wiadomo też, że na każdym koncercie zdarzają się "imigranci" (w Rybniku także). A perspektywa oczekiwania na ponowny Jego koncert w Polsce przez ładnych parę lat (jak to słusznie zauważyła Kate666) jest przytłaczająca :( Dlatego także uważam, że pomysł wyjazdu na koncert zagraniczny jest warty rozważenia (niekoniecznie Niemcy). W końcu fan Bryana jest fanem bez względu na narodowość :) Jego muzyka ma nas łączyć :D
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez reckless » 16 Cze 2011, 00:26

Mieszkamy w Europie i dla niektórych bliżej i może taniej jest pojechać do Berlina, Pragi, Koszyc etc. Grupa dziewczyn z Polski "Kids Wanna Rock" jeździ kilka razy w roku tu i tam, a wiadomo w większej grupie podróż tańsza - pytajcie, śledźcie trasę.
Bryan w Polsce czy w Kijowie zagra zawsze profesjonalnie i wierzcie czy nie, ale o koncercie w Rybniku już prawie zapomniał (takie moje zdanie). Resztki wspomnień po pobycie w Polsce to pustawy stadion i przeraźliwe zimno.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez BasiaK » 16 Cze 2011, 05:02

ja i 3 kolejne osoby piszemy się na koncert Bryana, pewnie już po Nowym Roku jeśli taka opcja będzie, Europa - kraj nieistotny:) Pamiętajcie o nas zbierając chętnych:) Pozdrawiamy wszystkich, Basia
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez mendosita » 16 Cze 2011, 06:44

Scena już rozebrana, Bryan zdjęty z murów teatru. Smutno :(
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 16 Cze 2011, 08:27

jak to się mówi.. cóż, życie :(
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez madzialenna » 16 Cze 2011, 10:39

Pięknie było! "The way you make me feel" i "Thought I'd died..." dopełniło moja listę wymarzonych kawałków live :D
Z perspektywy pierwszego rzędu wszystko wyglądało inaczej niż opisujecie...ja naokoło siebie miałam cudownych fanów i nie było kawałka, na którym nie zdzieraliśmy gardła...a zakwasy od skakania mam do dzisiaj...i skąd te siniaki :P ??
Jeśli chodzi i frekwencję...ja wychodzę z założenia, że to stadion był za duży, a nie ludzi mało ;) Byłyśmy na mniejszych koncertach (kilka tysięcy ludzi), ale w mniejszych halach...i wtedy wszystko wyglądało OK :)
Zdecydowanie Bryan był zadowolony! To jest pewne :D
Berlin a Rybnik: sama miałam jechać do Berlina, bilet przepadł bo wybrałam Rybnik i jestem w 100% pewna, że wybrałam dobrze :D W Berlinie na pewno była piękna sceneria, ale rozmawiałam z osobami, które były i w B i w R i w ich opiniach NASZ koncert był o niebo lepszy :D
WYG Girl: Paulina z Warszawy...jeśli się nie mylę miała szczęście zaśpiewać z Bry po raz drugi :D Poprzednim razem w Pradze w 2006 r :) pewnie w końcu sama to zweryfikuje :)
Bis: zawsze wyglądają podobnie. zespół schodzi, wraca na 3 kawałki, po czym zostaje Bry z gitarą i harmonijką i uracza nas 3 akustycznymi wykonami...

Minusy: do dzisiaj nie rozumiem dlaczego mimo informacji, że wejścia na płytę A są 2, o godz.16 poinformowano o zmianie i zrobiono tym małe zamieszanie:/

Odliczam dni! 8 grudnia LONDYN! :D
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez BasiaK » 16 Cze 2011, 11:12

Madzialenna, gdzie kupujesz bilety? Na portalu biletowym? Wysyłają Ci je do Polski?
dziękuję z góry !
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez madzialenna » 16 Cze 2011, 11:24

Bilety mamy już dawno kupione. Na seeticket? Z tego co wiem nie ma już dostepnych, ale zawsze można poszukać na ebayu :) Bilety przysyłają, ale zaledwie 2-3 tyg przed koncertem :/
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez BasiaK » 16 Cze 2011, 11:26

madzialenna napisał(a):Bilety mamy już dawno kupione. Na seeticket? Z tego co wiem nie ma już dostepnych, ale zawsze można poszukać na ebayu :) Bilety przysyłają, ale zaledwie 2-3 tyg przed koncertem :/


Ja chcę po grudniu ale wolę zawczasu się przygotować:)
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez najtinajn » 16 Cze 2011, 11:56

madzialenna napisał(a):Minusy: do dzisiaj nie rozumiem dlaczego mimo informacji, że wejścia na płytę A są 2, o godz.16 poinformowano o zmianie i zrobiono tym małe zamieszanie:/


zamieszanie jak zamieszanie, ale ten, kto wymyślił tak koszmarnie długi podbieg na płytę powinien się za to podpiec w piekle... :P
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Meggie » 16 Cze 2011, 13:04

madzialenna napisał(a):Minusy: do dzisiaj nie rozumiem dlaczego mimo informacji, że wejścia na płytę A są 2, o godz.16 poinformowano o zmianie i zrobiono tym małe zamieszanie:/

Ja wiem dlaczego! Ja wiem! Bo Bryan wjeżdżał tym wjazdem, który był obok! Pamiętacie? Bryan z zespołem pojawili się na dwie godziny przed koncertem( akurat dwie godziny przed koncertem nas przenieśli ). Gdzieś nawet jest filmik jak wjeżdża cała kolumna samochodów z policją na czele i czarnym audi za nią :) Ha! Zagadka rozwiązana!
"Od Harry'ego Potter'a lepszy jest tylko Bryan Adams"
Meggie
Awatar użytkownika
Meggie
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 Lut 2011, 15:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez madzialenna » 16 Cze 2011, 13:31

Widziałam ten filmik i to samo pomyślałam. Wszystko byłoby OK gdyby nie fakt, że takie rzeczy to już powinni mieć zorganizowane wcześniej! Około godziny 12 rozmawiałam z p.Stefańskim i zapewniał mnie o tym, że obydwa wejścia będą otwierane jednocześnie...
W każdym bądź razie PIĘKNIE było :D
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Mania » 16 Cze 2011, 14:16

Wicked napisał(a):Akurat do Niemiec wolałabym nie jeździć na koncert, zresztą koncert w Polsce jest zupełnie inny - Bryan myśli o naszym kraju, mówi parę słów po polsku - może dla kogoś to nie ma znaczenia, ale 1000 razy bardziej wolę usłyszc jego "cześć" czy "pamiętam" niż niemiecki odpowiednik.


Zgadzam się z powyższym w 100%. Dla mnie to też ma ogromne znaczenie. ;)

Teraz, kiedy już go zobaczyłam u nas, zdecyduję się na wyprawę w Europę. Czekam na plan trasy na rok 2012! Mam nadzieję, że bardzo nie ograniczy koncertów w związku z rodziną. Ktoś tu pisał, że Bryan koncertowy uzależnia... oj chyba tak. :D

Nigdy w życiu nie bawiłam się tak jak na tym koncercie. :mrgreen:
Mania
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Maj 2011, 16:39

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez blitzkriegbop » 16 Cze 2011, 16:00

Mania napisał(a):Teraz, kiedy już go zobaczyłam u nas, zdecyduję się na wyprawę w Europę. Czekam na plan trasy na rok 2012!


Ja również! Przyznam szczerze, że Bryan nie jest moim ulubionym wykonawcą (nie bijcie!), ale to był najlepszy koncert w moim życiu, było cudownie i nie wyobrażam sobie, że miałby to być mój ostatni koncert BA w życiu :)

No i zgadzam się z Madzialenną, trochę późno ktoś raczył nas poinformować o tym, że będzie tylko jedno wejście na płytę A. Takie rzeczy powinno się mieć wcześniej zorganizowane.
blitzkriegbop
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 Cze 2011, 20:31

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez voip » 16 Cze 2011, 18:03

voip
 
Posty: 107
Rejestracja: 20 Lut 2011, 18:07
Miejscowość: Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Archon » 16 Cze 2011, 18:23

hehe i znowu moja facjata się pokazała na filmiku - ale co mnie cieszy to że w końcu ukazał się w miarę obiektywny i rzetelny komentarz/reportaż co do koncertu i jego otoczki organizacyjnej. Mam nadzieje że to da dużo do myślenia i wyciągną z tego wnioski rybniccy organizatorzy imprezy oraz każdy inny który podejmie się zorganizowania koncertu dla Brayana czy tez innej gwiazdy. Poza uwagami artysty na drugim miejscu powinni stawiać wszelkie uwagi jakie dajemy my czyli fani !!! ;]

to tyle ode mnie jak na teraz ;]
Archon
 
Posty: 13
Rejestracja: 29 Maj 2011, 13:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron