Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:19


Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez reckless » 16 Cze 2011, 18:45

Dziwicie się, nie pierwszy raz przytrafiła mi się przykra historia z wpuszczaniem ludzi na koncert w Polsce.Ktoś był może w 2009 r na A-ha w Łodzi? Tam dopiero szopki się działy, nie dość że godzinne opóźnienie to nikt nie wiedział, którym wejściem się mamy wejść. Paranoja. To był główny powód dlaczego Niemcy a nie Polska. Nikt tu nie myśli o fanach, tylko o tym aby zarobić, pisałem do MJM Prestige w tej sprawie, jak widać nie wszystko zostało przemyślane a potem skrzywdzeni są fani.
Trasa na 2012 - po wakacjach powinno coś się ukazać, może powrócą do Europy akustyki, kto wie.
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez voip » 16 Cze 2011, 18:48

voip
 
Posty: 107
Rejestracja: 20 Lut 2011, 18:07
Miejscowość: Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez voip » 16 Cze 2011, 20:16

voip
 
Posty: 107
Rejestracja: 20 Lut 2011, 18:07
Miejscowość: Rybnik

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Wicked » 17 Cze 2011, 11:47

Petersky napisał(a):>>> Bryan myśli o naszym kraju

Może to być dla kogoś smutne, ale jednak prawdziwe - Bryan "myśli" o każdym kraju w którym w danej chwili gra ;) Taka jego rola - wątpię, że dzieli kraje na lepsze i gorsze. Fani to fani.


Przecież właśnie o tym pisałam ;) Kiedy jest w jakimś kraju, to najprawdopodobniej myśli o tym miejscu w czasie koncertu.
Wicked
 
Posty: 82
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:45

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Sparrow » 17 Cze 2011, 15:37

Meggie napisał(a):Ja wiem dlaczego! Ja wiem! Bo Bryan wjeżdżał tym wjazdem, który był obok! Pamiętacie? Bryan z zespołem pojawili się na dwie godziny przed koncertem( akurat dwie godziny przed koncertem nas przenieśli ). Gdzieś nawet jest filmik jak wjeżdża cała kolumna samochodów z policją na czele i czarnym audi za nią :) Ha! Zagadka rozwiązana!


No przecież mówił to od razu ten ochroniarz który Nas poinformował że tędy nie będą wpuszczać.
Dla mnie jest nie zrozumiałe że powiedzieli Nam o tym dopiero tak późno! Przecież wiadomo było,że Oni przyjadą od tamtej strony.Wcześniej im nie przeszkadzało że tam siedzimy i nagle co? To wyglądało na to jakby ktoś z ekipy Bryan zgłosił protest...Organizatorzy nie przewidzieli tego że będzie im przeszkadzać(jak oni ten koncert organizowali?!!),ale szybko się dostosowali i nas przegonili:(
Sparrow
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 Mar 2011, 15:29

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Morpheus » 18 Cze 2011, 12:47

Koncert byl cudowny :D Moja zyciowa rada dla wybierajacych sie na koncerty:Nigdy nie pchajcie sie na trybuny tylko jak najblizej sceny ;) Pozdrowienia dla mlodego chlopaka,ktory przepuscil mnie i moja grupke jeszcze blizej sceny.Mialem na sobie t-shirt z okladka Anthology,a z tylu naszywke Motor Harley...Chlopaku,swietnie sie bawiles :D
Morpheus
 
Posty: 12
Rejestracja: 06 Maj 2011, 14:22

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez KateBells » 20 Cze 2011, 17:59

Moi drodzy to już tydzień... ;C Aż chce się płakać z tęsknoty. O tej godzinie już większość czekała na Bryana;D Nie wiem jak Wy, ale ja dziś funduję sobie małą powtórkę - słuchawki w uszy, pokój na kluczyk, zamknięte oczy i... np. Bare Bones;)
Awatar użytkownika
KateBells
 
Posty: 9
Rejestracja: 18 Cze 2011, 20:49
Miejscowość: Wrocław

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez KateBells » 20 Cze 2011, 18:01



O mój Boże, to ja! Z tym serduchem :lol:
Awatar użytkownika
KateBells
 
Posty: 9
Rejestracja: 18 Cze 2011, 20:49
Miejscowość: Wrocław

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez BasiaK » 20 Cze 2011, 18:09

:))))
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez Klejdzik » 20 Cze 2011, 18:37

Bardzo się cieszę, że moi przyjaciele z agencji PRESTIGE zdecydowali się na Rybnik i dopieli wszystko. To profesjonaliści najwyższej klasy


Szkoda, że nie udało nam się zaśpiewać I'll be there..., nawet nie próbowaliśmy zacząć


To był mój pierwszy koncert w życiu


W dodatku widziałam jak dobrze bawią się ludzie na płycie,


Witam!

Wybralem tylko powyzsze cytaty, bo reszty mi sie nie chcialo czytac, i tak patrzac pobierznie widac, jak kazdy sie zachwyca i klnie na za malo bawiaca sie publicznosc...

Wybierajac te cytaty nie chcialem nikogo obrazic, ale prawda jest taka, ze na tak fatalnie zorganizowanym koncercie jeszcze nigdy nie bylem - szerokim lukiem bo wieloletnich doswiadczeniach omijalem koncerty w Polsce, wybierajac zawsze EUROPE! Tym razem nie moglem jechac do Berlina i pozostaje mi tylko zalowac jednego z najgorszych koncertow w zyciu... Nigdy wiecej w Polsce!

Orgranizacja:
Numerki na rekach? Po co, jak i tak tego nie stosowal? Gdzie byl fanklub, by ustawic ludzi? I ten brak organizacji mial zaspiewac I'll be there? Smiech.

Ochrona nie miala pojecia po co sa opaski, a je wlasnie wydawaly tak na oko 16 letnie dziewczynki - mega oszczednosc... Sama ochrona na bramkach tez nic nie wiedziala itd.
Wyjscie z koncertu? 30 minut spod sceny? Standard nie mozliwy w Europie. Nawet patrzac pod wzgledem BHP - pozar, panika etc.

Publicznosc pod scena: srednia wieku okolo 17 lat, brak doswiadczenia i wiadomosci o tym jak sie nalezy zachowywac na koncercie. Pchanie sie, rzucanie itd. byly na porzadku dziennym... A przeciez do koncertu zostala dobra godzina. Nawet do kibla nie mozna bylo wyjsc, bo zaraz jakis dzieciak by zajal ci miejsce - rzecz nie spotykana w Europie. Tam normlanie nic nikomu nie mowiac idziesz po picie czy cos i wracasz, bo ludzie wiedza ze tu stoich i szanuja to, a tutaj? Tloczenie sie, pchanie itd. Dzieciarnia i starsi bez doswiadczenia, posluchajcie na przyszlosc: ustawiajac sie pod scena zostawcie sobie tak z 80 cm miejsca przed soba, wtedy kiedy koncert sie zacznie i naturalne ruchy ludzi troche zaciesnia tlum bedzie miejsce, nie bedzie skakania na plecy itd... A w Rybniku? TŁOK, skakania na siebie itd..., ale co tam, w koncu to Polska...

Koncert: Obok mnie byla jakas tak na oko 50 letnia kobieta - byla caly czas tratowana przez jakas kretynke. Z drugiej strony byla okolo 35-40 letnia kobietka z 12-13 letnim dzieckiem. Ten tlum by stratowal dzieciaka! Chryste, ludzie, to nie Jarocin czy Woodstock, gdzie banda brudasow cala od blota wykonuje nieskoordynowane ruchy. To koncert GWIAZDY! Jak mozan robic cos takiego? Wychodzac z koncertu nie wiem kogo, jakiegos np. Roxette, Primus czy cokolwiek mam czyste buty bedac w 1 rzedzie i skaczac, bawiac sie itd. A w Rybniku? Buty do smietnika. Moze kiedy dorosniecie, albo kiedy bedziecie mieli jakies doswiadczenie bedziecie wiedziec, ze wasza"rockowa" zabawa to nie skoki i tratowanie sie nawzajem, machanie rekami zaslaniajac wszystko innym, tylko zabawa z szacunkiem dla tego, kto stoi obok i chce sie bawic na swoj sposob, nawet jakby mial stac, siedziec czy cokolwiek. Czy ta 50 letnia kobieta miala skakac z wami? Proszę, darujcie. Pewnie wyslecie ja na trybune? Ale ona chciala byc blisko, tylko nie chciala robic z siebie wariata pod scena. Chciala bawic sie na swoj sposob... Musialem nawet zbesztac te maniaczke co na nia skakala, bo biedaczka by nie wyszla calo... Mozna skakac, tanczyc itd., ale trzeba ZOSTAWIC TROCHE MIEJSCA PRZED SOBA, a nie sciskac sie jak debil, te pół metra nie sprawi, ze BA bedzie bardziej Cie widzial... Smiech.

Muzyka i sam BA: Extra, ale koncert zepsula maniakalna publicznosc. Sorry, ot taka polska rzeczywistosc.

Fajnie chociaz, ze mam trofeum, pick Scotta.
Załączniki
SDC10496.JPG
Klejdzik
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Cze 2011, 18:09

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez najtinajn » 20 Cze 2011, 20:01

Na cały Twój post zgodzę się z jednym - wyjścia, przynajmniej te z płyty były źle zorganizowane, nie wiem, kto wymyślił jedno i to aż tak oddalone od głównych bram.

Ale jednego zarzutu absolutnie nie rozumiem, mianowicie:

Klejdzik napisał(a):Publicznosc pod scena: srednia wieku okolo 17 lat, brak doswiadczenia i wiadomosci o tym jak sie nalezy zachowywac na koncercie. Pchanie sie, rzucanie itd. byly na porzadku dziennym... A przeciez do koncertu zostala dobra godzina. Nawet do kibla nie mozna bylo wyjsc, bo zaraz jakis dzieciak by zajal ci miejsce - rzecz nie spotykana w Europie. Tam normlanie nic nikomu nie mowiac idziesz po picie czy cos i wracasz, bo ludzie wiedza ze tu stoich i szanuja to, a tutaj? Tloczenie sie, pchanie itd. Dzieciarnia i starsi bez doswiadczenia, posluchajcie na przyszlosc: ustawiajac sie pod scena zostawcie sobie tak z 80 cm miejsca przed soba, wtedy kiedy koncert sie zacznie i naturalne ruchy ludzi troche zaciesnia tlum bedzie miejsce, nie bedzie skakania na plecy itd... A w Rybniku? TŁOK, skakania na siebie itd..., ale co tam, w koncu to Polska...


Aż chce się zapytać, gdzie w tej szeroko pojętej Europie byłeś... Byłam na koncertach i w Polsce, i u naszych południowych sąsiadów, jednych i drugich - i nigdzie upolowanego mioejsca w pierwszym-drugim rzędzie nie należało zostawiać 'bez opieki'. Jak ludzie by kulturalni nie byli, w 95% przypadków będą się pchać pod scenę i raczej tego nie zmienisz...

Klejdzik napisał(a):Koncert: Obok mnie byla jakas tak na oko 50 letnia kobieta - byla caly czas tratowana przez jakas kretynke. Z drugiej strony byla okolo 35-40 letnia kobietka z 12-13 letnim dzieckiem. Ten tlum by stratowal dzieciaka! Chryste, ludzie, to nie Jarocin czy Woodstock, gdzie banda brudasow cala od blota wykonuje nieskoordynowane ruchy. To koncert GWIAZDY! Jak mozan robic cos takiego? Wychodzac z koncertu nie wiem kogo, jakiegos np. Roxette, Primus czy cokolwiek mam czyste buty bedac w 1 rzedzie i skaczac, bawiac sie itd. A w Rybniku? Buty do smietnika. Moze kiedy dorosniecie, albo kiedy bedziecie mieli jakies doswiadczenie bedziecie wiedziec, ze wasza"rockowa" zabawa to nie skoki i tratowanie sie nawzajem, machanie rekami zaslaniajac wszystko innym, tylko zabawa z szacunkiem dla tego, kto stoi obok i chce sie bawic na swoj sposob, nawet jakby mial stac, siedziec czy cokolwiek. Czy ta 50 letnia kobieta miala skakac z wami? Proszę, darujcie. Pewnie wyslecie ja na trybune? Ale ona chciala byc blisko, tylko nie chciala robic z siebie wariata pod scena. Chciala bawic sie na swoj sposob... Musialem nawet zbesztac te maniaczke co na nia skakala, bo biedaczka by nie wyszla calo... Mozna skakac, tanczyc itd., ale trzeba ZOSTAWIC TROCHE MIEJSCA PRZED SOBA, a nie sciskac sie jak debil, te pół metra nie sprawi, ze BA bedzie bardziej Cie widzial... Smiech.


Bez obrazy, ale przejdź się na pierwszy lepszy koncert jakiegkolwiek odrobinę ostrzej grającego zespołu (nie wiem IRA choćby), to zobaczysz, co to znaczy tratowanie i skakanie sobie po plecach; dolicz do tego obrywanie porąbanymi pogowcami i crowd-surferami. Moim zdaniem ludzie bawili się na poziomie, to że się skacze i wymachuje kończynami jest najzupełniej normalne na takich imprezach, i chyba każdy kto nań idzie, powinien się z tym liczyć - a wiadomo, że im bliżej sceny, tym większy 'młyn'. Dobra, oczywiste jest, że nie należy nikomu umyślnie skakać na plecy, wsadzać łokci pod żebro czy deptać, ale Twoja wypowiedź przypomina mi trochę pewnego zmierzłego nieco dziadka, który na jednym z koncertów innego zespołu z uporem maniaka zabraniał mnie i mojej ekipie skakać, argumentując, że 'dała wam bozia tyłki, to na nich siedźcie'. Przestał dopiero, gdy zespół ze sceny poprosił o ruszenie się z miejsc. Koncert rockowy to koncert rockowy, a nie filharmonia...


A, i żeby nie było - tak się składa, że tym razem przez kontuzję nie mogłam wykonać nawet jednego podskoku, więc po prostu stałam, machałam kończynami górnymi i przemieszczałam się z falującym tłumem. I przeżyłam! Moje buty też jakoś specjalnie nie narzekają... :D
Ostatnio edytowany przez najtinajn, 20 Cze 2011, 21:20, edytowano w sumie 1 raz
najtinajn
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 Cze 2011, 16:21
Miejscowość: Zabrze

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez hereiam » 20 Cze 2011, 20:04

Bardzo się cieszę z Twojego trofeum,Klejdzik. Przynajmniej udało Ci się wynieść coś pozytywnego z tego koncertu ... Oczywiście poza wspomnieniami związanymi z muzyką Bryana... ;)
Skoro pobieRZnie czytałeś posty,to może nie widziałeś,że dużo osób narzekało na organizację,a ja osobiście nie zauważyłam nienormalnych zachowań podczas koncertu,typu pchanie się na kogoś,a i skaczących i śpiewających zarówno 13latków jak i 50latków widziałam.W końcu to koncert rockowy!

Ale gdy następnym razem Bryan odwiedzi nasz piękny kraj, również będziemy na jego koncercie :lol:
Bez urazy,ale nie będziemy stać,patrzeć i słuchać - przy takiej muzyce po prostu się tak nie da :)
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez MirabellaBunny » 20 Cze 2011, 20:18

Klejdzik napisał(a): Nigdy wiecej w Polsce!


Jakbyś się jednak skusił na kolejny koncert Bryana w Polsce to daj znać i ubierz się charakterystycznie, żebyśmy Cię mogli zidentyfikować i uważać, aby czasem nie stratować ;)

Pozdrawiam ;)
"risin' to my feet I can feel the heat" - to hear and die...
Awatar użytkownika
MirabellaBunny
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 Maj 2011, 16:16
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez dbadfan » 20 Cze 2011, 21:41

Do wszystkich komentarzy, które Tobie odpisano i które popieram i potwierdzam, dodam jedno...

Klejdzik napisał(a):Publicznosc pod scena: srednia wieku okolo 17 lat, .


... ojej.. aż tak młodo wyglądam? No, nie musiałeś ;)
Zabawa to zabawa i ma swoje prawa... przypomniałeś mi kogoś, kto ze mną chodził onegdaj na koncerty (w głównej mierze Dżemu) i miał do mnie wieczne pretensje, że śpiewam z zespołem, klaszczę w rytm muzyki... więc nawet nie śmiałam podskakiwać, bo każdy koncert potem kończył się głupią awanturą... Musze dodawać, że już ze mną nigdzie nie chodzi? ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez marianna » 20 Cze 2011, 21:50

To naprawdę już tydzień? :( Wciąż nie mogę uwierzyć że tam byłam. Koncert znakomity, ale nim się obejrzałam, trzeba już było wracać do domu...Wszystko co dobre tak szybko się kończy :( Mam teraz taki muzyczny głód, że nie wiem co mam z tym zrobić, CD nie pomagają, to nie to samo co BRY-LIVE

PS. ja tez nie zaobserwowałam dzikich zachowań publiczności,(fakt, byłam dość daleko) miałam bilet na trybuny (niestety) - sektor IV, ale jak pozwolili wejść na płytę B , podczas gdy BA wykonywał swój pierwszy utwór, to z tej opcji skorzystałam. Ludzie wokół mnie bawili się umiarkowanie :lol: Zazdroszczę Wam szaleństwa pod sceną! :D To musi być dopiero przeżycie! Jak sie dobrze bawic, to chyba tylko pod sceną.
marianna
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 Kwi 2011, 18:07

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez dbadfan » 20 Cze 2011, 21:51

KateBells napisał(a):Moi drodzy to już tydzień... ;C Aż chce się płakać z tęsknoty. O tej godzinie już większość czekała na Bryana;D Nie wiem jak Wy, ale ja dziś funduję sobie małą powtórkę - słuchawki w uszy, pokój na kluczyk, zamknięte oczy i... np. Bare Bones;)


A o tej godzinie schodziłam, zupełnie skonana..., na kwaterkę... nie wiedziałam za bardzo gdzie jestem, co się dzieje i w ogóle... taka happy byłam! :)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez KateBells » 20 Cze 2011, 22:34

Podejrzewam, że jak większość osób, które miały przyjemność tam być :) Mnie uśmiech z twarzy nie zszedł... do dziś :D
Awatar użytkownika
KateBells
 
Posty: 9
Rejestracja: 18 Cze 2011, 20:49
Miejscowość: Wrocław

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez BasiaK » 21 Cze 2011, 05:24

Zgodzę się z tym, że organizacja była średnia i głównie chodzi o wpuszczanie przez bramki. Do tego doszło widzimisię Panów Ochroniarzy w kwestii wpuszczania z aparatami, mnie się udało po dłuższej dyskusji ale parę osób musiało zrezygnować z robienia zdjęć. Ale nawiązując do sposobu, w jaki bawiła się publiczność - ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie wiem gdzie plasuje się mój wiek, mam nadzieję że w pobliżu 17-tki (mentalnie oczywiście) ale wyskakałam się za wszystkie czasy i nie zamierzam za to przepraszać. Na każdej imprezie znajdzie się garstka niezadowolonych, ale tak już po prostu musi być.
Kiedyś pojechałam na Piknik Country do Mrągowa (kto nie był - polecam, nie słucham country ale zabawa na Pilniku jest nie do opowiedzenia). Zaczyna się koncert, za nami siada 5 osób. Przynieśli sobie kocyki, które położyli na ławeczkach żeby im było ciepło w pupcie (przełom lipca i sierpnia), wyjęli paróweczki, bułeczki z masełkiem i musztardkę i zaczęła się konsumpcja. Brakowało mi jeszcze w tym zestawie gazetki do poczytania. Nie muszę dodawać, że w momencie rozpoczęcia koncertu na widowni zaczęło się szaleństwo. Przez dobrą godzinę tłumaczyli nam, że "proszę usiąść bo my nic nie widzimy - pogryzając paróweczki oczywiście) a kupiliśmy bilety na miejsca siedzące. Poddali się w końcu, bo byli JEDYNYMI siedzącymi osobami na koncercie. I tak się zastanawiam, może oni przyszli na Mazurską Noc Kabaretową....... a tu taka niemiła niespodzianka.
I mam takie nieodparte wrażenie, że Pan rzeczywiście może powinien usiąść na trybunie, oczywiście dla VIP i po otworzeniu bramek i zejściu widowni z trybun na płytę można sobie nawet porządnie nóżki oprzeć o puste trybuny, gdzie nikt nie macha rękoma, nogami, nie krzyczy, nie śpiewa........ ogólnie NIE PRZESZKADZA. Pozdrawiam serdecznie mimo to.
Awatar użytkownika
BasiaK
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 Maj 2011, 10:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez reckless » 21 Cze 2011, 06:33

Z tych samych powodów co Klejdzik wybrałem Niemcy, nie będąc w Rybniku mogę stwierdzić na pewno: koncert w Rybniku był rewelacyjny, odbiór całej imprezy również.... pod warunkiem:
1. Nie czekałeś w pechowym wejściu A
2. Nikt kto przyszedł na ostatnią chwilę nie wepchnął Ci się chamsko
3. Ochroniarze nie przetrzymali zbyt długo na wejściu
4. Nie kupiłeś biletów na trybunę ani VIP

Spójrzcie na to perspektywą przelatującego ptaka, który widzi wszystko. W Polsce, nie wiadomo czemu jak pojadę na jakiś koncert to zawsze coś przykrego się trafia. Albo trzeba płacić za kibel, albo nie wpuszczają jedną z bramek, opóźniają wpuszczanie albo są kompletnie niedoinformowani. Jeśli byłeś w pierwszych rzędach i nie przytrafiło Ci się nic podobnego to jesteś szczęściarą (szczęściarzem) :)

P.S.
Kończynami ruszać nic złego, byle by nie skakać i nie zachowywać się jak orangutan :) Miejsca w pierwszych rzędach to "rzecz" święta i sikanie i wszelkie wydalanie lepiej załatwić przed :) Jeśli koniecznie musisz, znajomy zajmie Ci miejsce i tłoku jeszcze nie ma to wpuszczą (przynajmniej na zachodzie).
Awatar użytkownika
reckless
Administrator
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 Lut 2011, 18:38

Re: Bryan Adams wystąpi w Rybniku!

Postprzez madzialenna » 21 Cze 2011, 10:25

Klejdzik napisał(a):Witam!

Wybralem tylko powyzsze cytaty, bo reszty mi sie nie chcialo czytac, i tak patrzac pobierznie widac, jak kazdy sie zachwyca i klnie na za malo bawiaca sie publicznosc...

Wybierajac te cytaty nie chcialem nikogo obrazic, ale prawda jest taka, ze na tak fatalnie zorganizowanym koncercie jeszcze nigdy nie bylem - szerokim lukiem bo wieloletnich doswiadczeniach omijalem koncerty w Polsce, wybierajac zawsze EUROPE! Tym razem nie moglem jechac do Berlina i pozostaje mi tylko zalowac jednego z najgorszych koncertow w zyciu... Nigdy wiecej w Polsce!

Orgranizacja:
Numerki na rekach? Po co, jak i tak tego nie stosowal? Gdzie byl fanklub, by ustawic ludzi? I ten brak organizacji mial zaspiewac I'll be there? Smiech.

Ochrona nie miala pojecia po co sa opaski, a je wlasnie wydawaly tak na oko 16 letnie dziewczynki - mega oszczednosc... Sama ochrona na bramkach tez nic nie wiedziala itd.
Wyjscie z koncertu? 30 minut spod sceny? Standard nie mozliwy w Europie. Nawet patrzac pod wzgledem BHP - pozar, panika etc.

Publicznosc pod scena: srednia wieku okolo 17 lat, brak doswiadczenia i wiadomosci o tym jak sie nalezy zachowywac na koncercie. Pchanie sie, rzucanie itd. byly na porzadku dziennym... A przeciez do koncertu zostala dobra godzina. Nawet do kibla nie mozna bylo wyjsc, bo zaraz jakis dzieciak by zajal ci miejsce - rzecz nie spotykana w Europie. Tam normlanie nic nikomu nie mowiac idziesz po picie czy cos i wracasz, bo ludzie wiedza ze tu stoich i szanuja to, a tutaj? Tloczenie sie, pchanie itd. Dzieciarnia i starsi bez doswiadczenia, posluchajcie na przyszlosc: ustawiajac sie pod scena zostawcie sobie tak z 80 cm miejsca przed soba, wtedy kiedy koncert sie zacznie i naturalne ruchy ludzi troche zaciesnia tlum bedzie miejsce, nie bedzie skakania na plecy itd... A w Rybniku? TŁOK, skakania na siebie itd..., ale co tam, w koncu to Polska...

Koncert: Obok mnie byla jakas tak na oko 50 letnia kobieta - byla caly czas tratowana przez jakas kretynke. Z drugiej strony byla okolo 35-40 letnia kobietka z 12-13 letnim dzieckiem. Ten tlum by stratowal dzieciaka! Chryste, ludzie, to nie Jarocin czy Woodstock, gdzie banda brudasow cala od blota wykonuje nieskoordynowane ruchy. To koncert GWIAZDY! Jak mozan robic cos takiego? Wychodzac z koncertu nie wiem kogo, jakiegos np. Roxette, Primus czy cokolwiek mam czyste buty bedac w 1 rzedzie i skaczac, bawiac sie itd. A w Rybniku? Buty do smietnika. Moze kiedy dorosniecie, albo kiedy bedziecie mieli jakies doswiadczenie bedziecie wiedziec, ze wasza"rockowa" zabawa to nie skoki i tratowanie sie nawzajem, machanie rekami zaslaniajac wszystko innym, tylko zabawa z szacunkiem dla tego, kto stoi obok i chce sie bawic na swoj sposob, nawet jakby mial stac, siedziec czy cokolwiek. Czy ta 50 letnia kobieta miala skakac z wami? Proszę, darujcie. Pewnie wyslecie ja na trybune? Ale ona chciala byc blisko, tylko nie chciala robic z siebie wariata pod scena. Chciala bawic sie na swoj sposob... Musialem nawet zbesztac te maniaczke co na nia skakala, bo biedaczka by nie wyszla calo... Mozna skakac, tanczyc itd., ale trzeba ZOSTAWIC TROCHE MIEJSCA PRZED SOBA, a nie sciskac sie jak debil, te pół metra nie sprawi, ze BA bedzie bardziej Cie widzial... Smiech.

Muzyka i sam BA: Extra, ale koncert zepsula maniakalna publicznosc. Sorry, ot taka polska rzeczywistosc.

Fajnie chociaz, ze mam trofeum, pick Scotta.


Komplementy, komplementy :D też byłam w pierwszym rzędzie na samym środku i średnia wieku 17 lat...hmm... dziękujemy :D sama mam zdecydowanie więcej, a i masa ludzi naokoło mnie dawno przekroczyła 20! ale skoro tak świetnie się trzymamy to tylko zazdrościć nam można :)

nie wszystko było tak jak być powinno: zlikwidowanie 1 wejścia na A! niewiedza ochrony! itp itd, ale o tym się już nie pamięta!! jak drugi raz powtórzą te błędy wtedy się przyczepię do nich na dłużej!

ale narzekanie na zabawę publiczności??? i to tej w pierwszym rzędzie??? cholera! CIEBIE WYSŁAŁABYM NA MIEJSCA DLA vi aj pi!!!!!! człowiek idąc na koncert rockowy, nawet tak delikatnie rockowy, ma świadomość na co się pisze! tym bardziej idąc do pierwszego rzędu!! Pani 50letnia może nie miała tej wiedzy, więc jak zorientowała się co się dzieje mogła się najzwyczajniej w świecie wycofać...to samo mogłeś zrobić i ty! z przeciśnięciem się do przodu może i byłby problem, ale wyjść można zawsze! Sama kiedyś uciekałam z pierwszego rzędu na koncercie Metallicy...i nie miałam pretensji do pogowców...taka ich "natura"! A ta "kretynka" która rzekomo tratowała 50letnia "staruszkę" przyszła się wyszaleć na koncercie! takie jej prawo!

Z pierwszego rzędu, jeszcze przed Kasią K. wyszłam, wróciłam, czekało na mnie moje miejsce, więc możliwość była!

Numerki na rekach? Każdy o nie prosił! Założeniem początkowym było pierwszych 20 osób z numerkami, ale każdy chciał mieć pewność, że nawet jeśli przyszedł 50ty, to 50ty wejdzie...i możesz mi wierzyć lub nie, ale tak by było gdyby nie przenieśli nas do innego wejścia gdzie czekali też inni fani.

Byłam na wielu koncertach BA w Europie! i wszędzie jest to samo! wyjdziesz z pierwszego rzędu, to jeśli nie ma z Tobą dobrej duszyczki, która będzie bronić Twojego miejsca przed "rozszalałym" tłumem z miejscem możesz się pożegnać. fani w pierwszych rzędach zawsze bawią się intensywniej ;) w każdym kraju, bez wyjątku! wszędzie są piski, wszędzie skakanie na mocniejszych kawałkach! WSZĘDZIE!! Ale jak ktoś chce się do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie powód!
Awatar użytkownika
madzialenna
 
Posty: 48
Rejestracja: 04 Lut 2011, 18:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron