Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:58


Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Koncerty Bryana Adamsa w Polsce: Katowice, Sopot, Rybnik.

Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez Ewa » 15 Maj 2014, 22:20

16 grudnia 2014 roku Bryan po raz 5 odwiedzi Polskę, tym razem zawita do Krakowa, gdzie zagra koncert w ramach tegorocznej trasy koncertowej, związanej z trzydziestą rocznicą wydania płyty „Reckless”. No to do zobaczenia w grodzie Kraka :)
http://go-ahead.pl/pl/koncerty,koncert, ... Arena.html
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez hereiam » 31 Maj 2014, 18:57

No BA,że do zobaczenia! Grudzień zapowiada się wyjątkowo gorąco :)))))
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez Prasnaleq » 08 Gru 2014, 22:24

Hejo!
Takie pytanko do bardziej doświadczonych fanów (liczę, że podzielicie się tajemną wiedzą :D). Od której należy czyhać pod bramkami by mieć w miarę zagwarantowane miejsce pod barierką? :D Nie chcę przegapić okazji stania tuż pod sceną, ale wolę też nie marznąć bez sensu :mrgreen:
Prasnaleq
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 Mar 2011, 14:46

Re: Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez Ewa » 14 Gru 2014, 17:47

Wszystkie informacje znajdziesz tutaj:
https://www.facebook.com/events/501019343246851/
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez adamsowski » 18 Gru 2014, 08:19

Witajcie Adamsomaniacy! Właśnie powróciłem z dwudniowego turnee po Krakowie. Moje wrażenia? Po kolei...dojechać z W-wy da się świetnie, niedrogo i w miarę szybko. Przenocować też się dało tanio. Ta cała Arena z zewnątrz robi wrażenie. Ustawiliśmy się w ogonku do wejścia na płytę i w zasadzie już w kolejce (! kolejka do wejścia grzecznie, równiutko i bez pośpiechu) widać było, że na płycie będzie również badziew różnej maści (nic nie mam do ludzi, ale po się pchać pod scenę jak ma się Artystę głęboko w d...). No i niestety miałem rację. Co trzecia osoba przyszła sobie popitolić, popić piwka i coś tam nagrać na swoim wypasionym smartfonie, żeby się pochwalić słitocią i słitfilmikiem wiadomo na jakim portalu. Mało, koleś obok mnie (200 cm wzrostu) przemycił kamerę dobrej jakości i robił film! Po 30 minutach wyjęli go ochroniarze...już nie wrócił...Zazdroszczę tym, którzy byli w stanie skupić się w 110 procentach na tym co na scenie. Widać mam cholernego pecha...Do rzeczy! Koncert mimo słabej jakości nagłośnienia był równy, emocjonujący i zrozumiały dla tych co są zaprzyjaźnieni z BAd'em od początku. Aż tyle i tylko tyle. Nie umiem na szybko określić czego się spodziewałem, ale nie było takiego wykopu jak w Poznaniu. Nie było takiego święta jak w Rybniku, gdzie koncertem żyło całe miasto. Widać było już chyba po zespole zmęczenie trasą. Tyle koncertów dzień po dniu musi zostawić ślad. Kto chciał (i mógł się skupić) bawił się jak zwykle świetnie i będzie miał mnóstwo wrażeń, bo któż inny potrafi taką drętwą publikę rozbująć jak nie Bryan? Aha, jeszcze jedno. Widzieliście gdzieś na mieście jakieś plakaty, że będzie Adams w Arenie? Ja widziałem jeden 300 m. od Areny. No i ten powrót w strugach deszczu, kto lepszy cwaniak ten złapał taryfę, reszta piechotką. Żenada. Następnym razem będzie jeszcze lepiej! Do zoba na następnym koncercie! BAd RULES!!!
adamsowski
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lut 2012, 20:24

Re: Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez hereiam » 22 Gru 2014, 19:59

Do tej pory otrząsnąć się nie mogę... I jeszcze ta wspaniała piątkowa nowina <3 Co do informacji o wydarzeniu-tam gdzie chodziłam na plakaty natrafiałam-całe centrum wyklejone i wjazdówki do Krakowa :) Jeszcze nigdy tak mojej okolicy takiej kumulacji Bryanów na miesiąc przed koncertem nie było.Wg mnie Adams był w rewelacyjnej formie-z perspektywy na koncercie zmęczenie po Keithu było widać,ale po oglądnięciu filmików i zdjęć spostrzeżenia te były chyba błędne... Gdzie byłeś,że słabe nagłośnienie odebrałeś? Btw. NAJLEPSZY KONCERT Bryana jaki przeżyłam!!!
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Koncert Bryana Adamsa w Krakowie

Postprzez adamsowski » 03 Sty 2015, 16:53

Witaj "hereiam" Nie chodziłem niestety tam gdzie Ty, stąd nie widziałem żadnego Bryana. Jako typowy turysta ograniczyłem się do spaceru Dw. Główny - Starówka - Wawel - Kazimierz. Twoje miasto -Ty wiesz gdzie patrzeć, żeby zobaczyć. Poza tym napisałem, że nagłośnienie nie było słabe, tylko słabej jakości. Myślę, że powinnaś porównać zdjęcia Bryana z trzech ostatnich tras. Jak dla mnie widać to zmęczenie szczególnie po NIM. To mnie martwi. Zagoniłbym go do studia, niech nagrywa nowy materiał i niech posiedzi trochę w jednym miejscu. Zazdroszczę Ci , że to był Twój najlepszy koncert, ale nic to...w Ergo Arenie będzie jeszcze lepiej...już się szykujemy do wyjazdu. Trzymaj się i do zobaczenia na granicy Sopot/Gdańsk! BAd ponad wszystko!
adamsowski
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lut 2012, 20:24


Wróć do Bryan Adams w Polsce

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron