Obecny czas: 28 Mar 2024, 22:30


KOMUNIKAT do fanów!!!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 01 Kwi 2011, 09:51

W związku z zaistniałą sytuacją, proponuję zwołać posiedzenie specjalne fanów. Ma ktoś pomysł, jak możemy je zorganizować i kiedy? Musimy rozważyć pewne kwestie.
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Lucy » 01 Kwi 2011, 10:06

Uważam, że powinniśmy dokończyć to, co zaczęliśmy. Mam tu na myśli pomysł z zaśpiewaniem piosenki. Skoro wiadomość dostała się do mediów, powinniśmy zrobić wszystko, żeby nam się to udało. Uważam, że pomysł jest wykonalny, tylko musimy chcieć. Teraz już trochę za późno na wycofanie się.
To samo dotyczy pomysłu z balonami. Jeśli Prestige nie chce nam ich dać, to zróbmy/ kupmy swoje (np. każdy z jedną literką imienia Bryana)
Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości?
Lucy
 
Posty: 30
Rejestracja: 07 Mar 2011, 11:57

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez hereiam » 01 Kwi 2011, 12:03

Ja nie mam zadnych,tez uwazam,ze wszystko jest do zrobienia :)
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Lucy » 01 Kwi 2011, 12:20

No i gitara, tak trzymać!!!
Lucy
 
Posty: 30
Rejestracja: 07 Mar 2011, 11:57

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez MichalStencel » 01 Kwi 2011, 14:48

A ja proponuję na rozpalone gorące głowy wylać wiaderko wody:)))

Wieczorem się odezwę, bo pewne sprawy załatwiacie nie tak jak to powinno być i jest z tego mała zadyma. Pozdrawiam
Michał Stencel- pomysłodawca koncertu
tel.kom. 600423944
michalstencel@o2.pl
MichalStencel
 
Posty: 26
Rejestracja: 26 Lut 2011, 09:19
Miejscowość: Rybnik

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez patka1721 » 01 Kwi 2011, 15:04

Ja również uważam, że wszystko jest do zrobienia nie ma co siać paniki, że kilku osobom się pomysł nie spodobał. Wszystko jest wykonalne trzeba tylko chcieć !!! :)
patka1721
 
Posty: 22
Rejestracja: 19 Lut 2011, 18:25

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 02 Kwi 2011, 11:32

Lucy napisał(a):Uważam, że powinniśmy dokończyć to, co zaczęliśmy. Mam tu na myśli pomysł z zaśpiewaniem piosenki. Skoro wiadomość dostała się do mediów, powinniśmy zrobić wszystko, żeby nam się to udało. Uważam, że pomysł jest wykonalny, tylko musimy chcieć. Teraz już trochę za późno na wycofanie się.
To samo dotyczy pomysłu z balonami. Jeśli Prestige nie chce nam ich dać, to zróbmy/ kupmy swoje (np. każdy z jedną literką imienia Bryana)
Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości?


Zgadzam się całkowicie! Michał, czekamy zatem na Twoje wskazówki, wytyczne, bo chyba Ty tu masz większe doświadczenie niz my wszyscy razem wzięci - tylko powiedz nam co jak powinno być, by zadymy nie było.
Wszystko jest do zrobienia - tak uważam!
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez hereiam » 03 Kwi 2011, 17:06

Ewa napisał(a):W związku z zaistniałą sytuacją, proponuję zwołać posiedzenie specjalne fanów. Ma ktoś pomysł, jak możemy je zorganizować i kiedy? Musimy rozważyć pewne kwestie.

:)
Ostatnio edytowany przez hereiam, 03 Kwi 2011, 19:40, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez bogus » 03 Kwi 2011, 17:24

nie wiem, jak ja osobiście mógłbym pomóc, niemniej do wglądu, moje wykonanie "Coming Home", oraz krótkie demo do piosenki GNR "Civil War". Gram ja, wokal też mój :D może będę mógł jakoś z gitarą znaleźć się na stadionie rano :D

http://www.fileshost.com/download.php?id=A056C40C1

http://www.fileshost.com/download.php?id=5C25EA931
Awatar użytkownika
bogus
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lut 2011, 22:13

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Szarka » 03 Kwi 2011, 20:25

Czyli na czym na dzień dzisiejszy stoimy?
(pytam, bo jako świeżo zarejestrowany użytkownik nie jestem zorientowana w temacie) ;)
Szarka
 
Posty: 19
Rejestracja: 03 Kwi 2011, 20:22

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 03 Kwi 2011, 20:53

Szarka napisał(a):Czyli na czym na dzień dzisiejszy stoimy?
(pytam, bo jako świeżo zarejestrowany użytkownik nie jestem zorientowana w temacie) ;)

Jest wybrana piosenka i czekamy na rady Michała, bo jak napisał, troche nie tak sprawę załatwiamy. Michale, odezwij się tak, jak napisałeś, że się odezwiesz...
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 05 Kwi 2011, 17:44

MichalStencel napisał(a):A ja proponuję na rozpalone gorące głowy wylać wiaderko wody:)))

Wieczorem się odezwę, bo pewne sprawy załatwiacie nie tak jak to powinno być i jest z tego mała zadyma. Pozdrawiam

Michaś, już same Twoje słowa podziałały jak kubeł zimnej wody :)))
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 09 Kwi 2011, 18:52

bogus napisał(a):nie wiem, jak ja osobiście mógłbym pomóc, niemniej do wglądu, moje wykonanie "Coming Home", oraz krótkie demo do piosenki GNR "Civil War". Gram ja, wokal też mój :D może będę mógł jakoś z gitarą znaleźć się na stadionie rano :D

http://www.fileshost.com/download.php?id=A056C40C1



Posłuchałam sobie "Coming home". Masz ciekawy wokal... Hmmm.. a gdybyś tak dał radę nagrać i gdzies wrzucić fragment "I'll alwas be right there" - ten fragment z tekstem stuningowanym przez Lucy? Byby "żywy" materiał do nauki no i moglibyśmy powrzucac np na swoje profile na portalach, by w ten sposób rozpropagować właściwą wersję. Co Wy na to?
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez karola2210 » 09 Kwi 2011, 20:11

dbadfan napisał(a):
bogus napisał(a):nie wiem, jak ja osobiście mógłbym pomóc, niemniej do wglądu, moje wykonanie "Coming Home", oraz krótkie demo do piosenki GNR "Civil War". Gram ja, wokal też mój :D może będę mógł jakoś z gitarą znaleźć się na stadionie rano :D

http://www.fileshost.com/download.php?id=A056C40C1



Posłuchałam sobie "Coming home". Masz ciekawy wokal... Hmmm.. a gdybyś tak dał radę nagrać i gdzies wrzucić fragment "I'll alwas be right there" - ten fragment z tekstem stuningowanym przez Lucy? Byby "żywy" materiał do nauki no i moglibyśmy powrzucac np na swoje profile na portalach, by w ten sposób rozpropagować właściwą wersję. Co Wy na to?


Nie mam takich warunków do nagrywania jak bogus, ale miałam już to nagrane wcześniej, więc wrzucam :-)
A nuż Wam się spodoba :-)
http://karola2210.wrzuta.pl/audio/5c2ZC ... _wykonanie
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 09 Kwi 2011, 20:49

karola2210 napisał(a):
dbadfan napisał(a):Posłuchałam sobie "Coming home". Masz ciekawy wokal... Hmmm.. a gdybyś tak dał radę nagrać i gdzies wrzucić fragment "I'll alwas be right there" - ten fragment z tekstem stuningowanym przez Lucy? Byby "żywy" materiał do nauki no i moglibyśmy powrzucac np na swoje profile na portalach, by w ten sposób rozpropagować właściwą wersję. Co Wy na to?


Nie mam takich warunków do nagrywania jak bogus, ale miałam już to nagrane wcześniej, więc wrzucam :-)
A nuż Wam się spodoba :-)
http://karola2210.wrzuta.pl/audio/5c2ZC ... _wykonanie


Wow! Dla mnie bomba - no to juz mamy z czego sie uczyć ;)
Bedziesz miała coś przeciw temu, by umieścić sobie na profilu np na facebooku?
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez karola2210 » 10 Kwi 2011, 06:33

dbadfan napisał(a):
karola2210 napisał(a):
dbadfan napisał(a):Posłuchałam sobie "Coming home". Masz ciekawy wokal... Hmmm.. a gdybyś tak dał radę nagrać i gdzies wrzucić fragment "I'll alwas be right there" - ten fragment z tekstem stuningowanym przez Lucy? Byby "żywy" materiał do nauki no i moglibyśmy powrzucac np na swoje profile na portalach, by w ten sposób rozpropagować właściwą wersję. Co Wy na to?


Nie mam takich warunków do nagrywania jak bogus, ale miałam już to nagrane wcześniej, więc wrzucam :-)
A nuż Wam się spodoba :-)
http://karola2210.wrzuta.pl/audio/5c2ZC ... _wykonanie


Wow! Dla mnie bomba - no to juz mamy z czego sie uczyć ;)
Bedziesz miała coś przeciw temu, by umieścić sobie na profilu np na facebooku?


Nie mam nic przeciwko temu, żeby umieścić to gdziekolwiek :-)
Jednak nie każdemu musi się podobać, więc może poczekajmy jeszcze na opinie kilku osób?
Albo po prostu komu się podoba ten "promuje" :-)
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 10 Kwi 2011, 13:14

Prośba do Bugusia i Karoli, aby swoje posty wraz ze swoimi propozycjami przenieśli do wątku Witamy Bryana jako kontynuacja tematu i naszej akcji.
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez karola2210 » 10 Kwi 2011, 16:29

Chętnie przeniosłabym posty, ale nie bardzo wiem jak :-)
karola2210
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Mar 2011, 16:20
Miejscowość: Zabrze

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez dbadfan » 10 Kwi 2011, 17:03

karola2210 napisał(a):Chętnie przeniosłabym posty, ale nie bardzo wiem jak :-)

CVhyba tak bezpośrednio się nie da, ale może po prostu dodać identyczny post z linkiem do Twojego wykonania do tematu "Powitanie Bryana", byleby rzeczywiście temat nie rozmył sie na kilka wątków.
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: KOMUNIKAT do fanów!!!

Postprzez Ewa » 10 Kwi 2011, 17:55

dbadfan napisał(a):
karola2210 napisał(a):Chętnie przeniosłabym posty, ale nie bardzo wiem jak :-)

CVhyba tak bezpośrednio się nie da, ale może po prostu dodać identyczny post z linkiem do Twojego wykonania do tematu "Powitanie Bryana", byleby rzeczywiście temat nie rozmył sie na kilka wątków.

O to mi właśnie chodziło, żebyśmy kontynuowali pomysł w jednym wątku :)
Więc wystarczy - jak pisze dbadfan - dodać identyczny post w wątku Witamy Bryana :)
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Następna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron