Obecny czas: 03 Maj 2024, 09:08


Witamy Bryana!

Bryan Adams wystąpi w Rybniku 13 czerwca 2011 r.

Re: Witamy Bryana!

Postprzez FankaBA » 22 Mar 2011, 23:13

Ja napisałam do Radiowej Trójki, żeby puszczali "I will always be right there" na audycji :-)
Zawsze i wszedzie Bryan Adams najlepszy bedzie!
FankaBA
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 Lut 2011, 00:32

Re: Witamy Bryana!

Postprzez cstarling » 23 Mar 2011, 06:13

Ewo! Kolejny wspaniały pomysł :) mam nadzieję, że wypali, bo to na prawdę świetny sposób. jak wszyscy zobaczą tekst, mamy (jako forumowicze i BAdfani) jeden problem mniej z głowy-wszyscy znają tekst :)

pozdrawiam :)
'...but there's one true emotion that reminds me we're the same'
Awatar użytkownika
cstarling
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:39

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 23 Mar 2011, 07:13

Madzialena, ponieważ ten pomysl z telebimem jest nowy, chciałam zapytać, czy wysyłaliscie już odpowiedniego maila do Prestige MJM w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez mendosita » 23 Mar 2011, 08:05

dbadfan napisał(a):]

Co więcej, w razie jakiejś - tfu, tfu, odpukać - katastrofy ze złapaniem tempa Bryan patrząc na ekran będzie mógł: 1. dowiedzieć się co mny tak właściwie spiewamy; 2. Wspomóc nas!
RMF przeze mnie także zmolestowany... Ktoś zna program , jaki jeszcze można, np w przyszłym tygodniu "zaatakować"?



Aaa, padłam ze śmiechu :))) Ale w sumie święta racja ;)
mendosita
 
Posty: 229
Rejestracja: 08 Mar 2011, 20:16
Miejscowość: Gliwice, Rybnik

Re: Witamy Bryana!

Postprzez badmonique » 23 Mar 2011, 09:16

He h to te telebimy musiały by byc chyba naprzeciwko sceny, zeby Bryan sobie w nie spoglądał:P
badmonique
 
Posty: 15
Rejestracja: 04 Lut 2011, 12:21

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 23 Mar 2011, 18:21

badmonique napisał(a):He h to te telebimy musiały by byc chyba naprzeciwko sceny, zeby Bryan sobie w nie spoglądał:P

No tak, ja ciąglę żyję koncertem urodzinowym, który Bryan zaczą na swoim słynnym, małym podeściku na tyłach publiczności... ech, super wspomnienie - wyobraźcie sobie full sztucznych ogni, wybuchów na głównej scenie, ludzie szaleją i nagle... słychac Bryana ale go nie widać - ciemnośc widzimy, jeno ciemność - dopiero po kilku akordach pojawia się światło skierowane na ten mały podeścik, na którym Bryan z gitarką... miałam widok na wszystko - siedziałam pod dachem - teraz chce być w tyglu i będe w 1 rzędzie! (mam przynajmniej taką nadzieję, że uda się dobiec ;))
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez losman » 24 Mar 2011, 19:54

Witajcie :)

Prześledziłam wszystkie wątki i jestem pod wrażeniem tej burzy mózgów :D Uważam, że pomysł z zaśpiewaniem piosenki z tekstu na telebimie jest kapitalny (o ile oczywiście technicznie da się go przeprowadzić ;)). W pełni popieram też ideę piłek. Tylko wtedy chyba musimy odpuścić już sobie na tej samej piosence świecenie, bo efekt może nie wyjść. Może "spontan" ze świeceniem warto byłoby zatem zapodać na innym kawałki - zanim BA sam to zaproponuje oczywiście, np. na pierwszym balladowym utworze, który zagra?
losman
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Mar 2011, 19:49

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 25 Mar 2011, 17:38

UWAGA WAŻNE!!! Kto wysyłał dedykacje do "Waszej muzyki" poprosze o pilny kontakt na priv! Prośba aktalna do godziny gdzieś 19:50.

Dzięki!
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 25 Mar 2011, 20:41

dbadfan napisał(a):UWAGA WAŻNE!!! Kto wysyłał dedykacje do "Waszej muzyki" poprosze o pilny kontakt na priv! Prośba aktalna do godziny gdzieś 19:50.

Dzięki!


Ok, niewiem czym sobie zasłużyłam, ale zadzwonili do mnie z Waszej Muzyki. Najpradopodobniej emisja będzie w niedzielę między 15 a 16tą. No to juz pare milionów usłyszy o śpiewaniu Bryanowi ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kas » 25 Mar 2011, 21:00

co to jest Wasza Muzyka? :> sorry, ale ja nieradiowa za BArdzo :P
kas
 
Posty: 44
Rejestracja: 17 Lut 2011, 11:26

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ana230 » 25 Mar 2011, 21:06

dbadfan napisał(a):
dbadfan napisał(a):UWAGA WAŻNE!!! Kto wysyłał dedykacje do "Waszej muzyki" poprosze o pilny kontakt na priv! Prośba aktalna do godziny gdzieś 19:50.

Dzięki!


Ok, niewiem czym sobie zasłużyłam, ale zadzwonili do mnie z Waszej Muzyki. Najpradopodobniej emisja będzie w niedzielę między 15 a 16tą. No to juz pare milionów usłyszy o śpiewaniu Bryanowi ;)



Super!!!!
Ale w razie czego gdyby im się odmieniło, będę słuchać i jutro ;)
Awatar użytkownika
Ana230
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 Lut 2011, 18:15
Miejscowość: Sandomierz/Kraków

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 25 Mar 2011, 21:56

kas napisał(a):co to jest Wasza Muzyka? :> sorry, ale ja nieradiowa za BArdzo :P

Program RMFu: http://www.rmf.fm/au/?a=waszamuzyka
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ewa » 27 Mar 2011, 09:14

dbadfan napisał(a):
Ok, niewiem czym sobie zasłużyłam, ale zadzwonili do mnie z Waszej Muzyki. Najpradopodobniej emisja będzie w niedzielę między 15 a 16tą. No to juz pare milionów usłyszy o śpiewaniu Bryanowi ;)

Czy - oprócz dbadfanki - spotkał się jeszcze ktoś z pozytywnym odzewem ze strony mediów? Ja wysłałam parę maili, ale jak na razie cisza. Chyba, że za wysoko skierowałam swoje maila...
Awatar użytkownika
Ewa
 
Posty: 231
Rejestracja: 04 Lut 2011, 09:50
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Witamy Bryana!

Postprzez kas » 27 Mar 2011, 11:47

my też czekamy na odpowiedź Prestige w kwestii piłek...
kas
 
Posty: 44
Rejestracja: 17 Lut 2011, 11:26

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 27 Mar 2011, 13:31

Osobiście uważam, że najlepsza droga - na początek, póki sie informacyjnie to nierozhula - to wykorzystywać właśnie takie programy jak "Wasza Muzyka" z dedykacjami. Na pewno lokalne stacje mnóstwo tego mają a na ogólnopolskie, to trzeba się po prostu jakoś zmawiać i hurtowo atakować - w ilości siła. Wiem , że PR1 Polskiego radia tez ma taki właśnie program z dedyklacjami smsowy. Czy ktoś orientuje się kiedy on jest dokładnie? Możnaby się zgadać, że w określonej godzinie wysyłamy masowo smsy i napewno - z takiej fali, któregoś odczytają i miejmy nadzieję zagrają właśnie nasza, powitalną, piosenkę. Co do Prestige'a to poczekajmy cieprliwie co Michał nam powie.
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez Ana230 » 27 Mar 2011, 13:43

Właśnie słyszałam jak dbadfan wypowiadała się na RMfie :)
A piosenkę mają puścić w godzinach audycji ;) Mam nadzieje, że prowadzący chociaż powie dlaczego tą piosenkę puszcza ;)
Awatar użytkownika
Ana230
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 Lut 2011, 18:15
Miejscowość: Sandomierz/Kraków

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 27 Mar 2011, 13:57

Słlowa "Beyan Adams sie jeszcze pojawi..." raczej należy rozumieć "zagramy, ale nie to" - tak przynajmniej wynika z mojego doświadczenia, choć jest pewien margines prawdopodobieństwa, że poleci właśnie "I'll always be right there", ale może się odwoła - kto wie, cóż sobie Pan Tomasz Brhel zaplanował ;)
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

Re: Witamy Bryana!

Postprzez hereiam » 27 Mar 2011, 16:54

Ewa napisał(a):
dbadfan napisał(a):
Ok, niewiem czym sobie zasłużyłam, ale zadzwonili do mnie z Waszej Muzyki. Najpradopodobniej emisja będzie w niedzielę między 15 a 16tą. No to juz pare milionów usłyszy o śpiewaniu Bryanowi ;)

Czy - oprócz dbadfanki - spotkał się jeszcze ktoś z pozytywnym odzewem ze strony mediów? Ja wysłałam parę maili, ale jak na razie cisza. Chyba, że za wysoko skierowałam swoje maila...


Ewa,do prezesow napisalas? :D
Awatar użytkownika
hereiam
 
Posty: 121
Rejestracja: 22 Lut 2011, 09:00
Miejscowość: krk

Re: Witamy Bryana!

Postprzez zastepca » 27 Mar 2011, 17:37

W Trójce jest Muzyczna Poczta UKF w piątki, tam też można zamawiać sobie piosenki. Myślę, że jakby napisać do pana Marka Niedźwieckiego o naszej akcji, to też puszczałby tę piosenkę w swojej Markomanii.
zastepca
 
Posty: 13
Rejestracja: 11 Lut 2011, 11:24

Re: Witamy Bryana!

Postprzez dbadfan » 27 Mar 2011, 18:01

zastepca napisał(a):W Trójce jest Muzyczna Poczta UKF w piątki, tam też można zamawiać sobie piosenki. Myślę, że jakby napisać do pana Marka Niedźwieckiego o naszej akcji, to też puszczałby tę piosenkę w swojej Markomanii.

O właśnie - miałam na mysli muzyczna pocztę! Teraz juz wiem, dlaczego jej tak dawno nie słyszałam... kiedyś była w godzinach późniejszych... To co - piszemy z prośba o zagranie "I'll always be right there"? Do lokalnych tego typu programów tez piszemy.
dbadfan
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:45
Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koncert w Rybniku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron